Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is feltűnt, hogy azok...

Másnak is feltűnt, hogy azok az ismerősei, akik korábban állandóan osztották a FIDESZ propagandát vagy posztoltak a "békemenetről", azok most többnyire csendben vannak, a "békementere" el sem mentek?

Figyelt kérdés
jún. 6. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen! Van ilyen ismerősöm. Aki pl megosztotta h kiment Tusnásfürdőre, most nagyon csöndben van. Szerintem senki nem meri felvállalni.
jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Nekem pont az ellenkezője tűnt fel.

De hát nyilván nem egy helyen, nem azonos körben fordulunk meg.

jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos a FB törli, bannolja ezeket a megosztásokat, bejegyzéseket. Ez a működő demokrácia
jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk is pont ez a helyzet. A "nagy" fideszes rokonok most lapítanak... A botrányos előadásról a békemeneten nem mernek nyilatkozni, meg hogy milyen kevesen voltak.

Bezzeg, ha az ellenzéket kell mocskolni, hogy verik a mellüket...

jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Aki nekem fideszes volt ismerősöm, az azelőtt sem volt Orbán-rajongó, csak kisebb rossznak látta őket az ellenzéknél. Most már ez sincs így.
jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Csak akkor aktivizálódnak a fideszes szavazók, ha veszélyben érzik a párt sikerét. Ez tudatos viselkedés. A szavazók segítik a pártot csendbenmaradásukkal, a bátrabbak a Tiszát osztják meg vagy másik pártot favorizálnak látszólag. de valójában így próbálják a fidesz szavazókat kimozdítani otthonról Vasárnap.

Ezt minden fideszes tudja és átlátja. Eddig is így volt, ezután is így lesz.

jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező, nem tudom mit szeretnél sugallni ezzel...te tudod.

Én két dolgot mondok, a Békemeneten iszonyatosan sokan voltak, és nyilván nagyon sok egyébként fidesz szavazó nem volt ott.

Ami a lényeg, hogy hány százalékos támogatásra számíthat a Fidesz vasárnap.

Nem vagyok jós, de fogadhatunk, hogy minimum 45 százalék, de az lehet 48-50 is...

Akkor miről beszélünk???

jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Két év múlva ha esetleg bukik a fidesz hirtelen mind azt fogja mondani hogy ő sosem volt kollaboráns, ha bebukik vele hogy mégis akkor meg jön a "belülről bomlasztottam a rendszert" joker lap.


Ismerős? Egy kisztitkár a miniszterelnök aki csak azért nem lett mszmp-s mert megszűnt a párt, de a ruszkikhoz azért hű maradt.

jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A "békemeneten" 50 ezer ember volt. Nagy totál képet nem mutogattak, ami nem véletlen. Az előadás szintén botrányos volt.


Vajon, Miniszterelnök úr mit sugall azzal, hogy szombaton 1 millió embert akarnak felkeresni az aktivistáik? Szerintem ez nem annak a jele, hogy jól áll a szénájuk... de te tudod.


Mindenki tudja, hogy az 50% alatti eredmény a Fidesz számára KUDARC.

jún. 6. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!