Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Sulyok mit handabandázik...

Ez a Sulyok mit handabandázik állandóan a családjáról?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 22. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

„Létezett és a mai napig létezik egy családi legendárium, amely úgy őrizte meg az édesapámmal kapcsolatos történeteket, ahogyan ezt korábban nyilatkoztam”


Lehet ez is a legendárium része. 2018-ban nyilatkozott, amikor még nem volt túl sok esélye, hogy valaha még feljebb lép pozícióban.

Ezt ne kérjük már ennyire szigrorúan számon.


Tévedni emberi dolog, csak utána illik röviden tisztázni a helyzetet, pl "elnézést, én ezt eddig rosszul tudtam."

Várom, hogy ez meg fog-e történni.

márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Az új köztársasági elnöktől azt várnám, hogy végezze a dolgát az amúgy nem sok protokollális és politikai feladatát. Helyreállítsa a megtépázott becsületét a legfőbb hatalmi posztnak.


Erre mást sem hallok mint ez a balfék így a családja múltjával úgy a családja múltjával dobálózik. És ráadásul ő hozta fel többször, amire persze a sajtó és a történészek rászállnak.


Valami identitás deficitben van magával a Sulyok?

márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, nagyapáimról én is inkább csak családi legendákat tudok, aztán vagy igazak, vagy nem.
márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sulyok egy kupac gőzölgő szar
márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na most, a csaladi legendarium szerint, nagyapam, aki zenesz volt, 56-ban talalkozott Kodaly Zoltannnal. (nem zeneltek egyutt, Kekesteton toltottek egyutt egy kis idot)


Na most, ha kiderul, hogy Kodaly soha eleteben nem jart a Kekesteton, akkor nem fogok ragaszkodni ehhez a tortenethez. (ami egyebkent sem tul erdekes)


Sulyok viszont azutan is ragaszkodik a tortenetehez, miutan kiderult, hogy nem igaz.


Ez rola allit ki szegenysegi bizonyitvanyt

márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő a bajusz nélküli szar:D
márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!