Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen a Fidesz miatt...

Tulajdonképpen a Fidesz miatt izgalmas a politika?

Figyelt kérdés
Egy korrupt maffia párt ami behálóz szép lassan mindent. Minden választás idején elképesztő méreteket ölt a kormánypropaganda. Ettől olyan izgalmas minden választás. A kedvencem amikor az emberek kétharmaddal megszavazzák őket.

júl. 4. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem kicsit uncsi. A Fideszre kígyót békát kiabál az ellenzék, de mégis mindig a Fidesz nyer.
júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Én úgy látom a Fidesz szokott rémhíreket terjeszteni az ellenzékről és mindefélével megrágalmazni őket.
júl. 4. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem izgalmas unalmas hogy, lopnak és változni nem akkarnak.Miután meg le romboltak mindent le lépnek ez minden csag nem izgalmas.Azzon izgulok hogy, postán hány csomag tünik el mert oda is be vásárolták magukat.Meg hogy, melyik repülö késik ha már azt is le épiteték.
júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek izgalmas, van akinek hányinger keltő.
júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok minden jelző jut eszembe a Fidesz politikájáról, pont az izgalmas nincsen közöttük...
júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#1 A Fidesz korruptságához nem kell meghallgatni 1ellenzeki politikust sem. Elég csak megnézni hogy pl Lázár János kilométerenként 9.1milliard forintból építené az M76-os autópályát. Csak hogy erzekeltessem az arányokat átlagosan 1,5 - 3 milliardbol építettek kilométerenként autópályát idáig, de a legtöbb is 4,5 öt volt. Erre a Fidesz kilométerenként 9,1milliardbol szeeretne építkezni. Szerintem erősen korrupció gyanús.
júl. 4. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
6: Szerintem meg a háborús infláció előtti idők árai ma már semmit nem jelentenek. Ha senki nem akarja olcsóbban megépíteni, annak oka van.
júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért a tavalyi (Fideszes) infláció sem volt 300%-os ami indokolná ezt a túlárazást.
júl. 4. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:
8: akkor hajrá, építsd meg olcsóbban, ha ekkora szakértő vagy.
júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bezzeg ha a mostani ellenzék lenne hatalmon és ők építenének ennyiért akkor fröcsögnétek hogy korrupció
júl. 4. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!