Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter akkor tulajdonkép...

Magyar Péter akkor tulajdonképpen mitől hiteles?

Figyelt kérdés

Évekig szolgálta a fideszt, majd mikor az exfeleség szarba került és ki lett rakva, akkor jó alkalomnak találta, hogy az eddig belülről bomlasztó hőst játssza és politikai pályafutást építsen.

De tulajdonképpen mi arra utaló jel van, hogy ő ezt valóban azért teszi, mert megszólalt a lelkiismerete és nem azért, hogy hatalmat szerezhessen?

Van-e erre bármi bizonyíték, hogy neki már akkor sem tetszett a rendszer, amikor még tagja volt?



jún. 10. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%

Magyar Péternek 0% hatalma van.


Orbán Viktornak 100%-os teljhatalma van magyarországon is többszáz milliárd forint felett rendelkezik.


Szerinted melyikre szavazok inkább, arra aki már bizonyítottan szétb4szta, szétlopta, tönkretette az orzágot vagy arra aki még egyelőre nem csinált semmi rosszat?


De te szavazz nyugodtana pedofilokra.

jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, èn sem èrtem.
jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ilyen alapon az LMPre vagy a Momentumra is szavazhattàl volna. Vagy a jobbikra, Mi Hazànkra.
jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Semmitől nem az.


Mindezek ellenére a magyar emberek bevették az erős médiaháttérrel támogatott propagandát. A magyar emberek ezt így szokták tenni.

jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szavaz a tököm a fideszre, én csak azt kérdeztem, hogy MP mivel hitelesebb, mint akármelyik másik fideszes politikus? Évekig nem tűnt neki fel, hogy milyen ocsmány a kormányunk, erre most hirtelen mindenhol arról beszél, hogy milyen korrupt meg undorító a fidesz és 14 éve teszik tönkre magyarországot.
jún. 10. 18:56
 6/21 A kérdező kommentje:

Ameddig jól fizető állasokat adtak neki, addig nem volt baj esetleg, erről van szó?

Csak mert ha igen, az sem éppen növeli a hitelességét.

jún. 10. 18:57
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

Pontosan, az LMP-re, Momentumra vagy a mi hazánkra is szavazhatnék. Mivel DEMOKRÁCIÁBAN élünk és aki szétkúrja az országot azt leszavazom és jöhet más a helyére.


Csak ti vagytok rabszolgák hogy királyt kelljen választani magatoknak aki rendelkezik fölöttetek.


Orbán viktor Hitelessége -259, magyar péter hitelessége egyelőre 0. Úgy vagyok vele, hogy inkább jöjjön olyan aki nem bizonyított mint az aki bizonyítottan korrupt, tolvaj, pedofilmentegető.

jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Én ellenzéki szavazó vagyok, de egyáltalán nem látom, hogy Magyar mitől jobb, hitelesebb annyival mint pl. Márki-Zay, hogy ekkora a különbség a támogatottságukban.

A teóriám, hogy az emberek birkák, az ellenzéki oldalon ugyanúgy mint a Fidesznél, csak mennek egy fökolompos után, de maguk se tudják, miért.

jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

6# Akkor még nem volt olyan pofátlan a fidesz, hogy európa legtöbb pénzét költse kampányra, nem voltak 30 milliárdos yachtok, nem mentettek fel 1600 embercsempészt és pedofilokat.


Az ostoba fidesz szavazók hagyták hogy a fidesz arrogáns legyen és röhögve lopják szét az országot. Ezt jó pár ember megelégelte, a fideszből is elég sokan vannak így ezzel.


Magyar Péter szépen meglátta a lehetőséget amikor a feleségét lemondatták, mivel akkor már nem okoz kárt neki ezzel az egésszel. Ráadásul ő sose mondott rosszat a feleségéről és még védte is a pedofil ügyben.


Szóval akármit mondotok, a koszos tolvaj orbánhoz képest magyar péter korrekt volt.

jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

8@ Azért mennek, mert az az ember képes leváltani a fideszt aki 14 éve tönkreteszi az országot. Amikor az ország már olyan szar állapotban van mint a mienk, nem válogatsz az eszközökben. Amikor neked is a családod éhezik, akkor elmész akárt szart is lapátolni hogy legyen pénzed eltartani őket.


Az ellenzéki alternatíva egyszerűen életképtelen, még normális kampány körútra se mentek a lusta tetvek. Magyar péter meg felpattant a platós kocsira és 200 várost bejárt.

jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!