Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leválthatja a TISZA 26-ban a...

Leválthatja a TISZA 26-ban a Fideszt?

Figyelt kérdés

A ma reggeli hírek szerint 9 százalék a különbség a két párt közt.

Fidesz 41%

TISZA 32%



júl. 4. 12:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Szted egy fideszes nyuggert mennyire zavar ha a fidesz kicsit szèpíti a sajàt eredmènyét?

Azt kb mindenki tudja h mindig kicsit kozmetikàzzák a számaikat. Pl a 20ezer forint ès krumpli is ez.

Olyan csakdiktatúràkban van h egyes körzetekben 98% ban nyer az egyik párt. Keress rà Fáy, Csenyète, Tiszabõre... mindegykkben 98% körül van a fidesz.

júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
71%
Persze hogy leválthatja. De attól, hogy itt megszavaztatod még nem fogja!
júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
40%
Kizárt.
júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
56%
Semmi sem lehetetlen. Végül a felkelők is legyőzték a Birodalmat. Igaz Palpatine Birodalma nem volt olyan aljas, mint 0rbán fidesze.
júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
51%
14. Csak az nem hibrid rezsim volt és mi nem vagyunk felkelők. Javaslom olvass utána mindkét fogalomnak. Csekély az esély a kormányváltásra,de szerintem a 2/3 lebontására is.
júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

#11

Csak pont azt mondom, hogy ha nem ad az időseknek szavazó lapot, akkor ront a számain a fidesz, nem pedig javít.

Ez egyébként középiskolás matek legrosszabb esetben.

júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az idősek a megrögzött Fidesz szavazók?


Én másként tudom.


Szerintem a középkorú vállalkozók, akiket hagynak adót csalni (számlát nem adni). Hiába van pénztárgép, ha nem állít ki számlát a vállalkozó, akkor nincs adóalap. Honnan tudná a NAV (kivéve, ha megfigyelőt állít a vállalkozóhoz), hogy ténylegesen mennyi volt a forgalom? Ráadásul a szakiknak nem is kell pénztárgép (szakik alatt a kőműveseket, vízvezeték-szerelőket, ácsokat stb. értem). Ilyen szakember még csak egy akart számlát adni, holott vagy hússzal dolgoztattam az utóbbi években. Persze, hogy tetszik nekik a mostani helyzet.

júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Létezni fog még 26-ban?...
júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 éáé ***** válasza:

2026ra Tisza párt sem lesz.

Őszintén megmondom nem értem az emberek mit várnak tőle.

júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

#17

Egyrészt, igen, már volt elég felmérés és választás, hogy tudjuk, hogy a fidesz szavazótábor legnagyobb része nyugdíjas.

Másrészt, a NAV nem csak adóbevallásról értesül, hanem pl. gépjármű vagy ingatlanvásárlásról. Ha nem jönnek ki a számok azzal, hogy mennyit keresett valaki és mégis vesz egy 100 milliós házit és 20 milliós kocsit, akkor szépen ránéznek.


És hogy tisztázzuk, még ha ez a réteg fideszes is lenne, akkor sem vállalkozik elég ember az országban, hogy a fidesz velük nyerni tudjon.

júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!