Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter feltűnése megmuta...

Magyar Péter feltűnése megmutatta a Fidesz nemzetellenességét vagy ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
MP-t hirtelen átkozzák, baloldalizzák a fideszes politikusok, influenszerek. Noha fideszes volt, de kiábrándult, és a Fidesz korruptságáról beszél igen meggyőzően. Mikor baloldalizzák MP-t, akkor hazudnak. Eddig nem volt bajuk vele, csak mikor fellázadt ellenük. Hatalmas összegeket költenek hazug propagandára. A korrupció pedig folytatódik. Nem gerinctelen már fideszesnek lenni? Vagy ők képviselik a nemzeti oldalt, és MP baloldali áruló lett?

júl. 2. 10:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
10: Pár hónapja még senki sem tudta, hogy ő kicsoda.
júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%
11, ez nem igaz, én tudtam, egészen pontosan, annyit tudtam róla, hogy ő Vargja Judit szivárványcsalád férje.
júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
MP meggyőzően szidja a rendszert. Még hazudik is, az hasznos lehet a nemzetnek. Még ha az is indította el, hogy kirúgták. Az elmúlt 80 év legtehetségesebb , legbátrabb politikusa, rétora.
júl. 2. 10:48
 14/21 anonim ***** válasza:
47%

"Sokkal lazábbak vele"

Igen, biztosan azért költöttek milliárdokat a lejáratásra. Több pénzt költött a Fidesz a propagandára, mint bármelyik EU-s ország valaha. Ha azt a pénzt pl az egészségügybe rakják, egy csomó ember életét megmentették volna. De ök inkább mocskolódást, és a magyar emberek megosztását választották.


#9-nél meg látom hatott az Orbán-Gyurcsány maffia propagandája.

júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

#14

Én nem tudom, hogy hol és mivel próbálkozott Magyar Péter. Én annyit tudok, hogy csaknem 20 évig egy tőröl metszett fideszes NER-lovag volt, akinek egészen addig nem támadtak ellenérzései Rogánnal és Orbánnal szemben, amíg eltartották a mi adónkból. Amint nem tartották tovább a magánélete miatt, hirtelen ellenzéki lett. Nekem nem hihető ez a mese, pláne azok után, ahogyan viselkedik.

júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Sokan elfogadását egy 5 milliós fizetést egy kis alkalmazkodásért... Az egzisztencia is fontos. A Fidesz-Mszp ezért képes volt tönkretenni egy egész országot... van, hogy nem érzi jól magát valaki a munkahelyén... az emberek, politikusok pedig tényleg annyira buták, hogy hisznek a pártoknak, érzelmi alapon. Lehet, hogy valaki csak későn ábrándul ki.
júl. 2. 11:03
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

#10 "Az is érdekes cagy gyomorforgató, mennyire szervilisen szidják MP-t fideszes influenszerek vagy a vadhajtások (poloska peti). Pár hónapja még még a miniszterük ex férje meg mindenféle volt."

Pár hónapja senki nem foglalkozott vele, annál többet sehol nem hallhattál róla, hogy Varga Judit férje majd hogy Varga válik és MP már az exférje. Pont.

Mégis mit kellene tenni akkor amikor kiderül erről az emberről, hogy hazudott éveken keresztül, megfigyelte, lehallgatta a saját feleségét, azokat akikkel elhitette, hogy barátok? Mit kellene arra reagálni, hogy valakiről kiderült, elárulta mindazt amit addig elvileg képviselt , azokat akikkel addig egy szekeret tolt?

Mégis hogy másképpen lehetne nevezni, mint "poloska peti" amikor kiderült, hogy sorra felvételeket készített a környezetéről előre, hogy majd évekkel később, amikor neki az szükséges lesz akkor majd valahogy ellenük felhasználhassa előbb zsarolásra, aztán meg fenyegetésre és máshonnan figyelem, hírnév és vele pénz szerzésére?

Mi nem érthető abban, hogy amíg nem volt médiaszereplő addig nem foglalkozott vele a média, amikor meg a fidesz ellenében lett árulóként média szereplő, a média ennek megfelelően foglalkozott már vele?

júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ha hazaáruló bűnözőkből lesz pandúr valaki, az nem árulás, hanem pálfordulás. Tény, hogy a Fidesz tönkreteszi az országot , ezt mondja folyamatosan MP, adatokkal, példákkal. A bűnözők szempontjából persze érthető,hogy akkor MP a rossz, nem ők.
júl. 2. 11:14
 19/21 anonim ***** válasza:
69%

#18 Megint olyan marhaságokat kezelsz tényként amiről már egyértelműen bebizonyosodott az elmúlt 14 évben hogy hülyeség az állítás is.

MP pedig nem mondott semmit, csak lózungokat, alátámasztás nélküli állításokat tett.

Az olyanok szempontjából persze akik ennyire elvadultan fidesz ellenesek, hogy minimálisan sem képesek a valóságot látni, tökéletes volt MP, hiszen mindig pont azt mondta amit te hallani akartál és éppen úgy elég volt neked MP levegőbe dobott állítása és tényként fogadtad el, mint az eddigi fidesz ellenes propagandát is.

júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

"Sokan elfogadását egy 5 milliós fizetést egy kis alkalmazkodásért... Az egzisztencia is fontos."

Az első olyan Tisza-párti vagy, aki felvállalja, hogy nincs problémája a NER-rel.

"van, hogy nem érzi jól magát valaki a munkahelyén"

Van, persze. Ilyenkor az ember megpróbál alternatív megoldásokat keresni, pláne ha jogász, és bármikor tud a szakmájával pénzt csinálni.

"Lehet, hogy valaki csak későn ábrándul ki."

Lehet. Nekem viszont engedtessék meg a gyanú, hogy ne tartsam őszintének a kiábrándultságát. Egészen véletlenül akkor ábrándult ki, amikor megszüntették a NER-es állásait.

júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!