Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nincsen...

Magyarországon miért nincsen egy olyan párt sem aki jó lenne a Magyarságnak?

Figyelt kérdés

Nos nézzük csak át milyen pártok is vannak most.


Ugye Fidesz aki most hatalmon van, 2010 körül amikor OV hatalomra került már akkor is hazudtak nem mindent javítottak ki amit Gyurcsány tönkre vágott amit megígértek pedig. De azért az elején még korrektek voltak azonban a főleg a covid kezdete óta nagyon sokat hazudtak és nagyon elkanászosodtak. Sok másik párt még mindig rosszabb lenne a kormány élén. Mert Orbán még mindig nem követi annyira a nemzeti érdekeket mint ahogy Fletóék vagy MP tenné. De nem is hajlandó nagyon ellenállni tehát egy elég gyáva ember.


Dk-Mszp-Párbeszéd-MMN Már az elég, hogy baloldali pártok és ez már elég is, hogy ilyen háborús helyzetbe ne engedhessünk baloldali pártokat hatalomra de ráadásul még Gyurcsány irányítása alatt is állnak. Az MMN is ugyanazt az utat követi mint a 2022 választások előtt tehát az is ide sorolandó. A Budapesti családoknak pedig aztán jó nagy segítség, hogy Karácsony lett megint a főpolgármester.. bár ő így országosan legalább nem tud gondot okozni.


Tiszapárt, ők azok akik jobboldali pártnak vallják magukat közben pedig nagyon is baloldaliak. Ígérget MP dolgokat de ezek mind üres szavak szerintem ha hatalomra kerülne ugyanúgy csak egy hazugság maradna az egész. Illetve MP egy agresszív, nárcisztikus, hazug, egoista, szochiopata, emberi hulladék


Mi Hazánk nekik a programjuk tetszene, de ők ha hatalomra kerülnének túl agresszívan akarnának csinálni mindent. A cigánysággal keményen bánnának, de ezt a dolgot a Magyarokra és a rendesebb romákra is rá hárítanák. Tehát kösz nem kell nekünk egy második Kádár-korszak. Pedig ha nem ilyenek lennének és tényleg betartanák azt, hogy egyáltalán nem engednek a nemzeti érdekeknek az jó lenne hol jobboldalinak, hol centristának vallják magukat amivel még nem lenne gond önmagában, az elején azt hittem még bízhatok bennük de mostanra már megingott a hitem az EP választásokon rájuk szavaztam mert oda kell a Mi hazánk de az elnök választásokon biztos, hogy nem fogok mert nem bízom Toroczkaiban.


MKKP ők is inkább a baloldal felé húznak és nem is látok bennük potenciált arra, hogy kormányozni tudjanak és a hazugság nekik sem egy elfeledett dolog.



Mivel, hogy a régi Jobbikot szerettem Vonát értelmesebb és jobbnak tartottam mint Toroczkait. És hasonló is volt az akkori Jobbiknak a programja mint most az MNM-nek. Csak Vona jobb lett volna erre a pozícióra. Ezért gondolkodtam még azon, hogy az NP és a 2RK talán korrektebb lehet. De szerintem már nem lesz soha egyik sem olyan mint a régi Jobbik.

De ott van a mostani Jobbik is ami meg teljesen a régi ellentétje tehát ez sem jó.


A Momentum pedig nekem mindig is a legellenszenvesebb párt volt, már megbukhatna teljesen az a párt mert FGYA és Donáth Anna is aljas, tudatlan pártelnöknek.



tegnapelőtt 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Visszakérdezek, bocsi. Nem kekeckedésből, hanem tényleg segítene megérteni a gondolatmenetedet, ha ezeket pontosítanád.


1) Pontosan mit értesz azalatt, hogy "jó a magyarságnak"? Mitől jó egy párt a magyarságnak?


2) Azt írod: "...baloldali pártok és ez már elég is". Mit jelent neked az, hogy baloldali párt, vagy hogyan definiálnád?


3) "ilyen háborús helyzetbe ne engedhessünk baloldali pártokat hatalomra". ?Miért?


4) "a hazugság nekik (MKKP) sem egy elfeledett dolog." Mit hazudott az MKKP?

tegnapelőtt 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, más kérdés, hogy neked nem tetszik.
tegnapelőtt 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mi a jó a Magyarságnak?

Az, hogy nem küldenek minket háborúba, nem teszik kötelezővé az oltásokat, integrálják vagy kihurcolják a Magyarországon lévő romákat. De nem úgy, hogy ez a Magyarok kárára is menjen. Tehát a Mi Hazánk programja ezért rossz. A régi Jobbik viszont ezt is jobban csinálta. Kár, hogy Vona akkor lemondott. Egyelőre nem kell, hogy a társadalom hasznos tagjai legyenek, először is elég ha betudnak illeszkedni a társadalomba vagyis kulturáltan tudnak viselkedni. Egy olyan kormány aki nem növeli drasztikus módon az inflációt most mindenhol van de a szomszédos helyeken vagy Európában közel sem akkora mint itthon. És aki nem a globális érdekeit nézi hanem a Magyar nép érdekeit. Legyenek az országban jobban fizető és kevésbé megerőltető és stresszes, tehát legyen több olyan munka is ami nem robot munka még ha nem is fizet jobban mint most. Azért, hogy a fiatal 20-on éveseknek is hamarabb legyen kedvük dolgozni, illetve a romáknak is legalább azoknak akik már gyereket vállalnak ne nyomorba tartsák a gyerekeiket is de ahhoz meg nem elég azért 6-8 osztály gondolom akkor sem. Ne legyen annyi cenzúra és hazudozás az országban.


Baloldali párt azért nem kell az ország élére főleg most. Mert a globális érdekeket követik. Mivel mi az EU-hoz tartozunk és Magyaroszág jelentéktelen az EU-nak mert ők ilyenek csak a nagyokat becsülik ezért minket csak visszahúznának alapból. De most ha baloldali kormány lenne hatalmon vagy valami kamu centrista, jobboldali igazából megint csak baloldali mint a Tisza vagy a Momentum akkor segítenünk kellene Ukrajnának is a háborúba pl.

Az MKKP meg már hazudott több dologban is

tegnapelőtt 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
A Mi Hazánk programja a roma kitelepítést illetően miért rossz a magyaroknak?
tegnapelőtt 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért mert nem kitelepíteni akarják őket hanem szimplán integrálni de olyan módon, hogy annak a negatív oldalait mi is megéreznénk. És úgyis sikertelen lesz ez is mint eddig minden ez a baj, hogy ugyanazt akarják kb csinálni mint anno Kádár és neki sem sikerült az integráció és az is érintett mindenkit nem csak őket.

Az lehet, hogy abban az időben kevesebb volt a bűnözés de az is a keményebb rendőri jelenlét miatt volt nem azért mert dolgoztattak mindenkit. De hiába mert ma megint ott tartunk mint anno a Kádár korszak előtt.

tegnapelőtt 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De van, a Mi Hazánk. Ők csak a bűnözőkkel bánnának keményen, származástól függetlenül. Ha betartod a törvényeket, nem lenne félnivalód. A cigányokat nem kell integrálni, mert az a kevés, amelyik normális, az integrálódik magától, a többit meg nem lehet. Őket a Mi Hazánk börtönbe zárná, mivel bűnözők.
tegnapelőtt 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Igen eddig én is azt hittem, de Toroczkai elszólta magát 1-2 dologgal kapcsolatban. Nem régen. Ami remélem csak az én részemről lett félre értve. De szerintem kár ezért aggódni mert ha a Mi Hazánk egyszer hatalomra is kerülne az nem 2026-ban lesz. Főleg, hogy a Tiszások a szavazataik felét elvették..
tegnapelőtt 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz elszólás alatt?

Amúgy pont hogy minél később kerül hatalomra a Mi Hazánk, annál jobban kell aggódni, mert fogy az esély, hogy megmentsük Magyarországot a demográfiai katasztrófától.

tegnapelőtt 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
60%

"De azért az elején még korrektek voltak"

Igen. Azzal kezdték a korrektséget, hogy ellopták a magánnyugdíj megtakarításomat. Szóval eddig olvastam.

tegnap 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!