Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Bartus...

Mi a véleményetek Bartus Lászlónak a TISZA pártról szóló cikkéről?

Figyelt kérdés

A cikk címe: A Tisza párt nem létezik:


[link]


A Mandiner is hivatkozott rá:


[link]


tegnapelőtt 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a cikkel.


Abban igaza lehet Magyar Péternek, hogy Magyarország egy családi részvénytársaság. Viszont az is igaz, hogy a Tisza párt egy egyszemélyes KFT. (Korlátolt felelősségű!)

tegnapelőtt 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Mé a dk jobb volt?😃
tegnapelőtt 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Őszintébb volt. Azt büntetik az emberek, hogy Gyurcsány bevallotta a hazugságot.
tegnapelőtt 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amúgy miből gondolod, hogy DK szavazó vagyok? Bármi más is lehetek. Nem?
tegnapelőtt 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány meg az őszinteség😅🤣


Nem vallott ő be semmit, legalábbis nem a népnek. Csak kiszivárgott.

tegnapelőtt 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

DK propaganda lap irigykedik Magyar Péterre.


Annyi igaz belőle, hogy ez egy egyszemélyes buli volt. Az meg, hogy lesz-e párt belőle majd kiderül.


"Egy pártnak van elnöksége, vannak vezető tisztségviselői, van tagsága, van elfogadott programja, átlátható költségvetése, jeles képviselői, teoretikusai, irányzatai, testületei, rendszeres ülései, kongresszusa, belső választásai, szervezete."


Na a DK is sokra ment ezekkel a kamu tevékenységekkel. Főleg a rendszeres árnyékkormány ülésekkel.

tegnapelőtt 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Függetlenül attól, hogy Bartus L egy gyurcsány-nyalonc s*ggfej, abban jelenleg igaza van, h a Tisza Párt, mint párt JELENLEG nem létezik. De nem gondolom, hogy ez egy tartós állapot.


Nem gondolom, hogy Magyar Péter azért turnézta végig az országot két hónap alatt, eddig példátlan politikai teljesítményt felmutatva, hogy azután eltűnjön az EP süllyesztőjében.


Mostanában jelentette be, hogy nekilátnak a pártépítésnek

[link]


Egy ilyen sikeres pártba valószínüleg ezrek akarnak majd belépni, szóval nem hiszem, hogy gond lesz erre embereket találni.

tegnapelőtt 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek a cikkben leírtakkal. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit művel Budapesttel, mert nem kis aggodalom van bennem emiatt.


Én sok dologban elvben igazat adtam neki, amikor, s amivel támadták, de attól még a tény tény marad: ő egy nárcisztikus, hiperaktív ember, aki intelligens, jó beszélőkéje van, stb. de az erkölcsi mércéje ettől még nem garantált.

tegnapelőtt 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8-

""Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit művel Budapesttel""


Én arra is kíváncsi vagyok mit fog tenni az EP-ben.

Megszavaznak-e Magyarország érdekeivel ellentétes dolgokat a főnökük (Weber) parancsára és kis csicskaként viselkednek-e vagy kiállnak az országukért.

tegnapelőtt 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Mik ezek a Mo. érdekeivel ellentétes dolgok, amiket a Néppárt szeretne?


0rbán nem egyenlő Magyarországgal. Nem ő fogja megmondani, hogy mi az ország érdeke! Max a saját érdekeit van joga megnevezni. Annak meg lehetőleg a Néppárt és a Tisza ott tesz keresztbe, ahol csak tud.

tegnapelőtt 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!