Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért kap nagyobb...

Magyar Péter miért kap nagyobb figyelmet az ellenzékiektől, mint Vona Gábor, amikor Vona jóval higgadtabb és intelligensebb?

Figyelt kérdés

Miért Magyarral építkeznek, amikor feltehetőem egy nárcisztikus, lobbanékony, indulatos emberről van szó?

Tényleg azt gondolják, hogy ő jobb lesz mint Orbán? Ő, aki 14 évig a Fideszben volt?


júl. 1. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna Magyar P, én Vonára szavaztam volna, mindig is szimpatikus volt nekem.


De az az igazság, hogy eljárt felette az idő, nem tudta nagyon átütni a közöny falát, nem hiszik már el neki az emberek hogy meg tudja buktatni Orbánékat. MP-t sokan esélyesnek tartják, én is, bár az esélyt kicsinek tartom.

júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én díjazznám ha vona becsatlakozna a tiszába.
júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12


Én viszont nem.

Azzal Vona a maradék szimpatizánsait is elvesztené.

júl. 1. 18:04
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

A2rk 1% alatt van.

Milyen szimpatánsait veszítené el vona?

A csatlakozással viszont elősegíthetné Orbán felelőségre vonását és elítélését, vagyonelkobzását. Amit minden magyar vár.

júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne Magyarhoz csatlakozni. Nem bízok ebben az emberben. Vona hiteltelenné válna számomra, meg annak az 1% alatti csoportnak is, ha bekapcsolódna Magyarhoz.
júl. 1. 18:29
 16/16 anonim ***** válasza:
A kérdésben ott a válasz. Pont a viselkedése miatt. Az emberek ezzel szimpatizálnak, mivel tudnak vele azonosulni.
júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!