Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért kap nagyobb...

Magyar Péter miért kap nagyobb figyelmet az ellenzékiektől, mint Vona Gábor, amikor Vona jóval higgadtabb és intelligensebb?

Figyelt kérdés

Miért Magyarral építkeznek, amikor feltehetőem egy nárcisztikus, lobbanékony, indulatos emberről van szó?

Tényleg azt gondolják, hogy ő jobb lesz mint Orbán? Ő, aki 14 évig a Fideszben volt?


tegnapelőtt 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert Vona felett már eljárt az idő, egyszer bedobta a törülközőt és kiszállt. Ezt általában nem díjazzák az emberek.
tegnapelőtt 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szerintem meg pont jól csinálta. Vállalta a felelősséget lemondott. És amíg nem politizált nyíltan, addig fejlődött, és visszatért új ismeretek, új tudás birtokában.


Érthetetlen, hogy egy olyan embert tartanak Messiásnak, aki annak a pártnak a tagja volt 14 évig, akit le akarnak váltani.

tegnapelőtt 13:51
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Vona már lejárratta magát annó a rasszista, gyűlölködő, neonáci szövegeivel. A kutya nem kíváncsi már arra a palira.
tegnapelőtt 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sosem voltak neonaci, rasszista szövegei. Szésőséges volt, de ő ezt kinőtte.


Magyar ellenben 43 évesen ott tart, mint egy lázadó tini.

tegnapelőtt 13:54
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én hiányoltam, hogy Vona nem beszélt Mahmud Ahmedinezsáddal amikor most a választások előtt itt járt, hogy küldje ide az Iráni Forradalmi Gárdát grasszálni, ahogy 2009-ben ígérte.
tegnapelőtt 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Én kedvelem a jelenlegi Vonát, de ő inkább egy politikai elemző pozícióban van. Jó az irány és jók ezek a kávéházi beszélgetések, de a pártépítésben ennek sajnos nulla relevanciája van.
tegnapelőtt 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Végső soron nekem mindegy. Ha a Fidesz elmegy - valamikor esetleg a 2030-as években - semmiféle változás nem lesz. Az ilyen Magyar Péter félék kezébe hatalmat adni, súlyos hiba.
tegnapelőtt 13:59
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Magyar Péter szerepe abban van, hogy "oda tud ütni" a rendszernek és jól tűri a karaktergyilkossági kísérleteket. Kellően vastag bőr van a képén ahhoz, hogy kihúzza a következő választásokig és eséllyel hívja ki a NER-t. Ha a pártállam végre lebontásra kerül és kinyílik a pálya, akkor lesz értelme politikai irányvonalakról beszélni, addig sajnos nem. Jelenleg erre van lehetőség.
tegnapelőtt 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Vona náciként kezdte, aztán mikor rájött, hogy így sosem lesz minielnök, arculatot váltott. De az ellenzéki szavazók nagy része a kezdet miatt sosem szavazott volna rá. Pl egy jobbik budapesti lista sosem kapott volna 30%-ot, mint ahogy most a Tisza igen.
tegnapelőtt 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Én elhiszem Vonának, hogy ez egy belső változás volt, mert bennem is kb. hasonló játszódott le. Kora huszonévesen radikáljobbos voltam, most kb mérsékelt jobbközép-centrista. És soha nem szavaztam a fideszre. Szóval Vonát személyesen nem ítélem el emiatt, de a politikusoknak nehezen nézik el ezeket.
tegnapelőtt 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!