Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett a 444.hu-nak...

SzocdemOliver kérdése:

Miért kellett a 444.hu-nak beleállnia az egyetlen talpon maradt ellenzéki pártba a sajnálatos választási eredmények után? Ezek újabb Fidesz kétharmadot akarnak 2026-ban?

Figyelt kérdés

Van fogalma a 444.hu vezetőségének arról, hogy mekkora kárt okoznak azzal, ha a 2024-es választás után sebezhető ellenzék egyik legjelentősebb, legerősebb pártját ócska fideszes kormánypropagandát megszégyenítő eszközökkel próbálják lejáratni?


"Beszámoltunk róla, hogy kocsmai színvonalú fröcsögés jelent meg a 444.hu felületén csütörtökön Gyurcsány Ferencet becsmérelve.


A bizonyos Herczeg Márk által jegyzett írásban egyebek mellett „El Qro”-nak, „őszödi böszmének”, paprikajancsinak nevezik a Demokratikus Koalíció elnökét.


Az eset miatt miatt az Amerikai Népszava főszerkesztője mozgalmat indított a 444-előfizetések lemondására: Bartus László ebben élen járva azonnal lemondta a saját előfizetését, és ugyanerre biztat mindenki mást is."


[link]



jún. 30. 09:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%
Igazad van kérdező
jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

"Ez van, nincs mit tenni, nincs választék. De még mindig jobb mint a Fletó."


Az a Magyar Péter jobb, mint Fletó, aki ezt mondta?

"Molnár Csabának Magyar Péter fejtegetéséből azok a mondatok ragadták meg a figyelmét, amikben azt mondta, az EU hazudik, nincs egységes Európa és nem jó, ha egy EU-tagállammal szemben fegyvernek használják a jogállamiságot. A DK-s politikus pikírten annyit jegyzett meg, hogy ezeket a mondatokat nem Orbán Viktor mondta az egyik pénteki rádiós szereplésében, hanem Magyar Péter."


Ugyanúgy támadja az Európai Uniót, mint Orbán. Kell ez nekünk?

jún. 30. 09:59
 23/29 anonim ***** válasza:
32%
Még mindig jobb mint a Fletó. Nem köteles senki csontig benyalni az EU-nak.
jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
57%

#22: Nem, nagyon nem ugyanúgy támadja, meg kellene hallgatni, hogy kit is mondott. Javaslom pl a Puzsér Róberttel folytatott vitáját.

Értem, hogy pánikolnak a DK-nál és ezért most itt kampányolsz, de ettől az erőlködéstől csak még ellenszenvesebbé válik a DK.

jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Fletónak megvolt a lehetősége hogy leváltsa Orbánt. Miért kellene egy örök lúzert megtartani?


Az évek telnek, mi pedig leéljük az életünket Orbán rendszerben úgy, hogy nem jutunk soha az egyről a kettőre. Gyurcsánytól mégis mi a f@szt várjunk? 2006 (!!!!) óta szopóágon van ez a szerencsétlen

jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Mad Max2 ***** válasza:
60%

A 444 kb leírta a valóságot, Gyúcsányról, az Orbánisztán jelenségről, az ok okozat is megvolt.


Igazából egy sajtóterméknek a valóság közlése az olvasok felé a feladata.

A hírelemzés pedig még fontosabb mert lassan csak a propaganda fidesz média van.


Amig Gyúúúcsány foglalja az ellenzéki oldalt addig Orbán nem fog megbukni

Ezta fidesz is tudja, figyelem is hogy szurkolnak mostanában a fidezses bérbeszélő emberek hogy a TISZA párt támogatotsága csökkenjen, és visszamenjeneka DK szavazók Gyúúúcsányhoz:)


Ha Gyúúúcsány eltünne a sűlyesztőbe a fidesz nem is tudom mivel próbálná tovább zsibbasztani az embereket.


Me most a Gyúúúúcsáányy meg a Gyúúcsáány megy, Gyúúcsánnyal riogatnak, mert tudja mindenki hogy Gyúúcsány nem szimpatikus a magyar emberek 95% ának!

jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
53%
Az egyetlen ellenzéki párt, aminek van esélye, az a Tisza párt. Aki a többi kis pártot (dk, mszp, momentum, lmp, mkkp, meg a többi) támogatja, az mind a Fidesz hatalmon maradását segíti.
jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%
A 444 egy szennylappá silányult az évek alatt. Én már nem olvasom egy ideje. Ettől és attól függetlenül, hogy vérbeli balliberális vagyok, én is elengedtem gyurcsányt. Ez az ember vagy egy lúzer vagy szándékosan csak az ellenzék legfőbb ereje címre hajt és nem akar kormányt váltani. 14 év alatt még annyit se tudott elérni, hogy a fidesznek ne legyen kétharmada. Szerinted ez nem krva gáz, most őszintén? Fogadd el, ahogy én is elfogadtam, hogy ez egy vesztes. Hogy talán mostanában nem lesz balliberális fordulat ebben az országban és neked is megnyugszik a lelked. Ahogy nekem is. Ez nem azt jelenti, hogy innentől jobboldali leszek, ahogy azt sem, hogy 26-ban MP-re szavazok, mert nem. De elfogadni a tényeket hatalmas megkönnyebbülés. Őszintén szólva már inkább haragszom Gyurcsányékra, hogy oly sok éven át áltattak és tartották bennem a hamis reményt, ami csak illúzió volt. Ez mérgezi a lelket.
jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 felkelhetetle ***** válasza:
52%
Nyugodj meg ,,kezdező", nem fog fájni... 😀
jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!