Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kalifornia gazdagabb mint...

Kalifornia gazdagabb mint Magyarország ?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol hogy Kalifornia több GDP-t termel mint Magyarország. Ez igaz ? Vagy ez valami Fake News ?
jún. 30. 06:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Igaz
jún. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Igaz, sőt az Egyesült Királyságnál és Franciaországnál is nagyobb a GDP-je.
jún. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mad Max2 ***** válasza:
89%
Kalifornia Magyarországnál 4-5 ször nagyobb, 4-5 ször többen élnek ott és ugye az USA tagállama, ezek után hogy vetődhet fel egy ilyen kérdés?:D
jún. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Kalifornia önálló államként is számolva a világ egyik legnagyobb GDP termelője.
jún. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Kalifornia GDP-je kb. 3.9 trillió USD 2023-ban, a Föld 5. legnagyobb gazdasága önállóna.

Magyarország GDP-je kb. 147 milliárd USD volt 2023-ban, a Föld 57. legnagyobb gazdasága.


Elég nagy különbség...

jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Dongaben ***** válasza:
65%
Na, de ha Kaliforniát is elfoglaljuk…😎
jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
#6 A világ valamiért még mindig képtelen uniformizálva alkalmazni a számneveket, és ami Amerikában trillion (ezermilliárd), az itthon nem trillió, hanem billió. Ettől függetlenül Kaliforniának így is több mint 20-szor több zsozsója (3900 milliárd USD) van, mint Magyarországnak (177 milliárd USD), és picit több mint négyszer annyian vannak.
jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, 5-ösnek ment. 7-es vagyok.
jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Igaz, hogy Hollywood és a Szilícium-völgy, a világgazdaság legmeghatározóbb központjai gazdagabbak, mint a legszegényebb ország az EU-ban?"


Hmmmm, nem is tudom, szerintem nézzük meg a számokat, mielőtt elhamarkodott választ adunk.

jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%

Több de sok a néger meg a migráns. Magyarország még így is 100x jobb.


🍊🇭🇺🇭🇺🇭🇺🙏 Órbán


Kalifornia egy ország méretű no-go zóna. Már az utcára se lehet kimenni mert migránsgettó lett az egész. Kimész megölnek, ott helyben megölnek a migránsok meg a négerek!

jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!