Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ember, aki Origót/Ma...

Van olyan ember, aki Origót/Magyar Nemzetet/hasonló szennylapokat olvas? És ráadásul el is hiszi, amit ott lát?

Figyelt kérdés
Az újságírás legalja. Hogy engedheti meg magának egy (elvileg) független, objektív hírportál, hogy saját véleményét sulykolja rá az emberekre? Folyton a "szánalmas", "ostoba", stb. pejoratív jelzőkkel lehet találkozni, főleg ellenzéki politikusok kapcsán.

tegnapelőtt 20:07
 1/9 SzocdemOliver ***** válasza:
23%

Van, itt is jelen vannak.


Mostanában úgy veszem észre őket, hogy a Tisza Párttal szemben kritikus válaszaimat lepontozzák (a fideszesek megvédik a Tisza Pártot a kritikáktól, erre ki számított volna???) és folyamatosan ész nélkül gyurcsányoznak, érveik viszont nincsenek.


Nekem vannak érveim, de azokra semmi értelmes reakció nem érkezik tőlük, képtelenek egy értelmes vitára, pedig én szeretnék egy normális vitát.

tegnapelőtt 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Van, de nem én. Amúgy 444/hvg stb ugyanez pepitában. Valamivel jobb a színvonal, de ennyi. Jöhet a lepontozókommandü. :D
tegnapelőtt 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos vannak ilyenek.
tegnapelőtt 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez az oldal is tele van velük.
tegnapelőtt 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
" Hogy engedheti meg magának egy (elvileg) független, objektív hírportál, hogy saját véleményét sulykolja rá az emberekre? " A libsi sajtó ugyanazt csinálja.
tegnapelőtt 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Tudod, én jó iskolákba + egyetemekre jártam, szóval a környezetemben sincs akkora büdös paraszt, aki origót és társait olvasna.

(ja és hajrá TISZA PÁRT)

tegnapelőtt 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van persze,jópár millió fideszes.Miért?
tegnapelőtt 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Mondja ezt a 444 és telex fan. Mert ott aztán minden tuti. Elmondom mi a helyzet: az összes lap egytől egyig propagandista, hazug, befolyásoló társaság. Az egészet felkéne számolni, ezeknek semmi közük a hírközléshez, csak propagandát tol az összes.
tegnapelőtt 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
@9 Vannak azért elég objektív mérőszámok, például a helyreigazítási perek száma, abban pedig elég rosszul áll a kormánypárti sajtó.
tegnap 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!