Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hangosan felröhögtetek ti is,...

Hangosan felröhögtetek ti is, amikor a Magyar Köztévé riportere háborús győzelmi hangulatban felordított a foci EB közvetítésen, hogy "a magyar csapat KIHARCOLTA a HARMADIK helyet"?

Figyelt kérdés

Mintha egy világháborút nyert volna, vagy ez teljesítmény lenne...


Elismerem és szeretem a magyar focit, de azért reálisan a helyén kezelem.


jún. 29. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Amikor a skótok ellen a drámai utolsó perces gólt lőttük akkor nagyon sok magyar ordított fel. Abban a pillanatban ennek, és a lehetséges továbbjutásnak lehetett örülni. Aztán sajnos persze nem jött össze a továbbjutás. Utólag fontos hogy higgadtan és tényszerűen értékeljünk. A pillanat hevében ez kevésbé várható el.
jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Csak a górék jóindulata miatt vagyunk ott az EB-n, ugyanis felhigították a keretszámot, hogy lehessen kin röhögni, a bénákon. Közben abban reménykedik, hogy bármi sikert elérhet, ez olyan lenne, mintha az orvosi felvételin 50 ponttal csökkentenék a felvételi pontszámot, felhigulna a bejutók száma, de nem sokra jutnának hosszútávon a bukás papírforma.
jún. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mert nem vagyok egy megkeseredett, rosszindulatú g.ci.
jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

08:35

Pedig a hozzászólásoddal 100%-ban ezt bizonyítod.

Szeretem a magyar focit, láthatóan sokkal jobban, mint te.

De épeszűként érzékelem a realitásokat is. Remélem a következő nagy versenyen az eddiginél is jobb eredményt ér el a magyar csapat. Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

jún. 29. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Nagy segítség volt ez a magyar családoknak. Főleg a TAO pénzekkel tömött labdarugdosóknak.
júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!