Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gender-elmélet az pedofil...

A gender-elmélet az pedofil alapokon nyugszik. Miért nem bünteti ezt a törvény?

Figyelt kérdés
Kiskorúak szexuális életével foglalkoznak egyes degenerált orvosok, pszichológusok, tudósok. Stb. Vagyis ezek az egyének pedofilok. Abberáltak, degeneráltak. A társadalomra nézve kártékonyak.

#pedofília #gender #degenráltak
jún. 28. 23:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Jólvan, megvolt a mai LGBT uszítás is, köszönjük.
jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező pedofil.
jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Ti amúgy mennyit kaptok a Rogántól, hogy naponta ideírjatok 1-1 ilyen baromságot? Szóljatok már neki, hogy én is csatlakozni akarok, kell a pénz!
jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem takarodj Bicskére a katolikus ped0fidess klubba. Utána baszogasd a meleg embereket.
jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vállald fel a diaper fétised, nem kell többet titkolóznod.
jún. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Gender elmélet nem pedofil alapokon nyugszik, butaság amit írtál.

Gender elmélet alapja az 1 bites ostoba gondolkodás és az alapvető biológiai törvények magasról való leszarása.

Nincs köze a pedofiljához. Az hogy támogatják hogy gyerekeket operálhassanak át, az nem pedofília hanem szimplán emberi ostobaság hegycsúcsa.


LMBTQ közösségre sok mindent lehet mondani, de azt hogy támogatják a pedofilját az abszurd. A “logikájuk” alapján bele kéne férnie nekik, de szerencsére az még nekik is sok már és a ők is aberrált, mentális betegségnek tartják ezt a hajlamot.

jún. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
A gender-elmélet a magyar homofóbián alapszik, semmi máson sem, csak a magyar homofóbián.
jún. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

Ez valójában nem, de már folyamatban van egy ageX-elmélet,ami arra irányul hogy a jogot és a matematikát felülírja, és 2x szorozzák meg az életkort 13 éves korig. Elég elborult elmélet az ageX, mert akkor a jogszerint 7 éves már 14 évesnek számítható, a 12 éves meg 24 évesnek.

Ott a Topon, az elit többmilliárd dollárt tett már bele a projectbe, és néhány év múlva arról folyik majd a vita, hogy akkor most 7 éves, vagy 14 valójában.

És elhiheted több ezer oldalon fogják "bizonyítani" a tanulmányuk, hogy nekik van igazuk.


Elhiheted kik fogják ezt elhinni, persze valójában tudják, hogy szemfényvesztés és trükk az egész, de ez szolgálja ki céljaikat, és hinni fognak az elméletnek.

Látod milyen egyszerű butaságot írni, konteót gyártanj? És elhitted ezt, és tudom miért hitted el. A naívitás


Megvan a konteó, és ezt már csak rá kell húzni a pártokra, milliárdokért kiplakátolni az országot, és a birkák újra kétharmaddal leszavaznak rád. Ez a konteó lényege, a dezinformáció és a hatalom megtartása, ami könnyű agymosott birkákkal.

jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Szikszai.B ***** válasza:
100%
Nem, kérdező, nem az. Sőt elmondom neked, ha az ember bármilyen olyan munkakörben szeretne dolgozni, ami kisgyerekekkel is foglalkozik, pl. védőnő, óvónő, iskolapszichológus, stb., akkor az egyetemen tanulni fog a gyerekek szexuális dolgairól is.
jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező nagyon naív vagy ha szerinted a kiskorúaknak nincsen szexualitásuk. Én pl. 11 éves koromban kezdtem el maszturbálni rendeltetésszerűen. Először újságokra, majd később mindenféle felnőtt filmeket vettem fel késő este vhs-re a tévéből. Én már akkor is nagyon tisztában voltam a dolgokkal, nem kellett felvilágosítás, meg faxomtudja mi... A mai gyerek generáció meg az internet miatt gondolom már ezerszer tájékozottabb a témában, mint én voltam akkor. 42F
jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!