Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esély hogy megszünik a...

Van esély hogy megszünik a közeljövőben a Telex?

Figyelt kérdés
Mintha mostanában egyre erőteljesebben próbálják az olvasóktól a támogatást elérni? Lehet hogy a kezdeti sikerek, és a cseh üzletember hathatós támogatása kezd elfogyni? Munk Veronika távozása is jel, hogy valami nincs úgy rendben mint a projekt elején volt?

jún. 28. 22:34
1 2
 1/11 SzocdemOliver ***** válasza:
3%
Van alternatíva, nyugatifeny.hu
jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
#1 a dk-s prosti srácok?
jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem hiszem, szerintem elég sokan kattintanak rá. Az Index-el kapcsolatban is felmerült,hogy meg fog szűnni,amikor sokan leléptek,aztán látod,még mindig létezik,max a nézőközönsége változik.


Amúgy én sem az Indexet,sem a Telexet nem nagyon néztem sosem, inkább a 444-et,HVG-t szoktam olvasni,azok az elmúlt évtizedben nem nagyon változtak a szellemiségükben.

jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi a Telex nem Gréczy, hogy ilyen hamar elmenjen.
jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Telex a legolvasotabb lap Magyarországon, szóval nem fog megszünni. Van ott támogatás bőven, meg reklám pénz is.
jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom.

De valószínűleg ha M.P nyerne 2026-ban a bosszúja biztosan eléri ezt a Telex-et is amiért megmerték írni a botrányait és hazugságait.

jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem. Sokkal visszafogottabban kezelték. Amit én tapasztaltam, á müsor végén hangzott el.

A Partizán Marci a müsor elején,közepén spot, hogy támogasd. Szóval a Partizán volt a nyomulós. Viszont az Atv röhögtem, mikor pénzért kuncsorgott, ez olyan mintha Mészáros az ingyenkonyhára szorulna, abszurd (amíg orbán a gazda)

jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

5: Nagyon messze van a legolvasottabbtól, még az első 3-ban sincs benne.


[link]

jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Amíg ömlik hozzájuk a pénz külföldről, addig nem fog megszűnni.
jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soros fizeti, a kemhalozat figyeli, Brusszel segiti, Migransok elefanttal csapkodjak a hirt. Gyurcsany lektoral.


Kb. ennyi a fidesz.

jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!