Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsánynak mi baja van...

Gyurcsánynak mi baja van mostanában?

Figyelt kérdés

Mintha kezdene bekattanni, ez már nekem is feltűnt egy ideje, de ez a videó csak megerősített benne:

[link]


Miért nem vonul vissza méltósággal? Nem hiszem, hogy a pénzért csinálja, enélkül is van neki bőven. Hatalomra pedig már úgyse jut, ezt ő is tudja. Mire jó ez akkor? Valamilyen megszállottság ez nála? Vagy egyszerűen csak ez az élete, ez szórakoztatja?



jún. 28. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem csak mostanában.
jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Méltósággal visszavonulni már nem tudna. Jó pénzt kap 0 felelősséggel szerintem csak ennyi motiválja hiába volt ő, és a családja mindig vagyonos (Viktorral ellentétben). De igazából nem lehet tudni mi játszódik le a fejébe. Orbinak, és Gyurcsánynak is rég süllyesztőbe lenne a helye.
jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem már kezd azaz érzésem lenni hogy ő a Fidesz beépitett embere lett, akinek a puszta a jelenléte a politikában, az összegyurcsányozás, és maga a Fidesz fő indoka a választásokon, ami még most 2024-ben is elég, hogy gyurcsányozással meg lehet választásokat nyerni.
jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
3-as Nem hinném, hogy beépített ember lenne. Ha Gyurcsány eltűnne (nem fog) pótolják más főgonosszal. Mindkettőnek érdeke van, és van egy win-win helyzet ennyi az egész.
jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
kicsit sok vót a tűtűke.
jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Csalódott és megviselte a dolog, hiszen szeretné orbánt megszivatni, de már nincs esélye rá, valószínűleg nem is volt.
jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
bírom amikor youtuberek kérdésekbe linkelik a saját gagyi videóikat mert így próbálnak nézettséget szerezni
jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Most biztos nagyon okosnak képzeled magad, de nem én készítettem a videót. Semmi közöm hozzá azonkívül, hogy megnéztem és egyetértettem vele.
jún. 28. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
A fidesz mindig Gyurcsányra mutogat ha ö nem lenne nincs több fő gonosz.Pótolhatatlan a fidesznek a jelenléte ezért nem tünik el.Gyurcsány meg nyilván való fidesz embere és nem szálhat ki amig nem utasitják rá.
jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!