Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek nem értik a...

Az ellenzékiek nem értik a Bayer-show humorát?

Figyelt kérdés
Örökké leszólják, hogy mennyire gáz műsor, de igazából nagyon sok dolog csak irónia szintjén van jelen, hogy kifigurázzon politikai célokat. Szerintem meglehet nézni, röhögni rajta egyet, legalább kikapcsolódás. Igaz, hogy van benne káromkodás, de sok standup-ban is van.

jún. 28. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Igazából az esőfelhők bámulását vagy a falamon lévő legyek darabra történő számolását is jobb elfoglaltságnak tartom, mint, hogy ennek a minősitett vadmarhának az agymenéseire egy pillanat időt is szánjak.


Off, légyszámlálást vállalok.

jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
De én értem, és jókat is szoktam röhögni rajta, de ilyen keserédesen, mert amellett,hogy vicces végtelenül káros is ami ott zajlik. Mert a hívek,akik ott ülnek egyrészt nem értik az iróniát, másrészt meg Bayer nagyon manipulatív módon azt csinálja,h kiragad egy-egy valós példát a nyugati világból (pl. valami szakállas férfi bement a női öltözőbe vagy akármi)és igaza van,amikor elmondja,hogy ez mennyire primitív,meg tényleg én is jólesően röhögök,amikor leszól egy-egy ilyen idiótát,de ritka nagy csúsztatás aztán,ahogy úgy beszél róla,mintha mindenhol ez menne, miközben 1.000.000 az 1-hez a súlya a dolognak.
jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem találtam humorosnak, a kifigurázás önmagában még nem humor.
jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"igazából nagyon sok dolog csak irónia szintjén van jelen"

Nem, tényleg komolyan mondják és pont ezért nem vicces.

jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Bayer 1 kocsog
jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fura fejszerkezete van, és az apró, üres szemeitől felsírna egy óvodás, s ahogy az orra ül az arcán, hát azt biztos nem lehetne Mihazánkos, mert a többiek gyanakodva méregetnék, hogy kiféle keféle.


Ráadásul a híres történész hazugságon kapta, kiket szolgált az apja: nyilasokat.

Humora meg nincsen, hergelő potencálja van benne, a birkakat ügyesen nézi hülyének, de ezt ő is tudja pontosan.


De, ha már a humort említed, Szaniszló Ferenc volt ebben a verhetetlen, olyan keserédes , fanyar volt, szerintem hozzájárult a konteós agymenéshez, ahogy Drábik János is, hogy a fidesz 2/3 taroljon, előtte el kell teljesen butulni a konteóktól, és iszonyat nehéz kijönni belőle tapasztalatom szerint, de még mindig tartom Szaniszló Ferenc humorát, fantasztikus szarkazmusát nagyon bírtam, vagy csak én gondolom bele. Megérdemelte azt a díjat, amit visszavettek tőle, sem Drábik János, sem Szaniszló Ferenc nem volt antiszemita fantasztikus emberek, ami nem mondható el Bayerről, hiszen 10 milliárdos vérplazma biznisze van, csak rendszer szolga, propagandista, provokátor.

jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne humor. Aljas demagog, gyűlőletkeltés, úszítás folyik benne.
jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Évi 110 milliós állami fizetésért csinálja ezt a sok gonoszságot.
jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én imádom a műsort. Nem vagyok fideszes (a második részét sosem nézem, mikor meghívja valamelyik szerencsétlent vendégnek).
tegnapelőtt 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!