Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ellenzékiek miért...

A magyar ellenzékiek miért rajonganak annyira a neoliberális Macronért?

Figyelt kérdés

jún. 20. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Kissebb a hasa és nem épit stadiont a háza elé a pénzemből.
jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyar is vagyok, ellenzéki is vagyok, mégsem rajongok Macronért. Ilyenkor mi van?
jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden magyar ellenzéki rajong a neoliberális Macronért? Hát ezt Te miből gondolod?
jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert neoliberális és jól néz ki. Kell ennél több?
jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szexi, mondom ezt meleg férfiként.
jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 L.. István ***** válasza:
Azt se tudom, hogy néz ki, ha mutatnál egy fotót egy korabeli hapsiról, hogy ő az, simán elhinném. Ennyit a rajongásomról.
jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bár nem sorolom magam a tipikus "magyar ellenzékiek" közé,max úgy vagyok ellenzéki,hogy a kormányt nem szeretem,de itthon egyik párttal se tudok azonosulni. Macronnal viszont szimpatizálok,mert ő egy valódi liberális politikát képvisel, inkább kapitalizmus,szabadpiac párti,kisebb állam mellett van,és társadalmi kérdésekben is alapvető liberális értékek mellett is kiáll. Magyarországon ha lenne ilyen jobboldali liberális párt,arra nagyon szívesen szavaznék,de itthon aki liberálisnak hívja magát,az inkább baloldali, szóval hogy ők miért szimpatizálnak Macronnal,azt én se értem, de örülök neki,mert így hátha egyszer itthon is egy ilyen vezetője lesz az országnak.
jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A neoliberalizmus maga a Sátán eszméje!
jún. 20. 17:04
 9/13 L.. István ***** válasza:
#8: Ravasz ez a Sátán, elhitette veled, jól bedőltél neki!
jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A neoliberalizmus lényege, hogy a társadalmi különbségek minél nagyobbak legyenek, a gazdagok minél inkább ki tudják zsákmányolni a szegényeket. Hosszútávon a neoliberalizmus által egy cyberpunk szerű világ jön létre, ahol egy nagy fal választja el a gazdagok villáit a szegények nyomortelepeitől.
jún. 20. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!