Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gender politika az lehet-e...

A gender politika az lehet-e pedofília? A gender-elmélet és pszichológia az lehet-e szexuális degeneráció?

Figyelt kérdés

#gender- elmélet #szexuális torzulás
jún. 28. 16:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért ne?
jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Miért kell a gender-degenerációval a pedofíliát legalizálni?


Egy szülő sem akarja, hogy degenerált tanárok, pszichológusok abberálják a gyermekeiket.


Isten a férfinek nőt teremtett. A férfinak a nő a párja. A nőnek pedig a férfi a párja.


Az egészséges társadalom az a nő-férfi alapon él, nyugszik.

jún. 28. 22:43
 13/19 anonim ***** válasza:

Azt se tudod, miről beszélsz, ember 😀

Kevered a szezont a fa szommal 😂

jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Sajnos a társadalom látense eteti és támogatja a gender-pedofíliát.

A szezon is pedofil.

jún. 28. 22:52
 15/19 anonim ***** válasza:
Jelentve, szius.
jún. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem értem meg az embereket. Miért kell csúnyán írni, beszélni?


Az ember esze megáll.


Hívő ember vagyok. Fogok azért imádkozni, hogy változzatok meg!

jún. 29. 08:34
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát mindenki aki nem heteroszexuális, az pedofil, és mindenki aki nem ért egyet veled, az hülye.

Végülis teljesen érthetö :D

jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt a kérdést egyénre és családra lebontva kell vizsgálni.


Én például eléggé dühös lennék, ha kiskorú gyerekem szexuális életével foglalkoznának iskolákban, stb. Azért meg pláne mérges lennék, ha egy idegen, elkezdené szerintem nem megfelelő irányba terelgetni a gyermekemet.


Mégis, egyesek hogyan gondolják azt, hogy csakúgy beleszólhatnak más családok életébe?


Szerintem ez eléggé érthető, ugye?

jún. 29. 11:59
 19/19 A kérdező kommentje:
Tehát senki se értsen félre. Én nem akarok senkit bántani. Aki más, másképpen gondolkodik, az az ő dolga. Nekem volt ilyen kollégám, remekül kijöttünk. De szerintem a fiatalokra, kisgyermekekre ne erőszakoljanak rá szerintem egyáltalán semmilyen szexuális dolgot. Ráadásul mások gyerekéről van szó. Nincs hozzá joga senkinek sem.
jún. 29. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!