Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne egy Tisza-Mi Hazánk...

Jó lenne egy Tisza-Mi Hazánk összefogás, majd kormány?

Figyelt kérdés

A két párt sok mindenben igazából hasonló. Jobboldali, nemzeti. Pl. a végrehajtóbotrányban is egyetértenek, az MH leplezte le, MP erről készítette a felvételt. A céljaik igen hasonlóak.

Ha valahogy összefognának 26ban, sok körzetet nyerhetnének. Rengeteg balos, bizonytalan, jobbos, radikális szavazójuk van. Az MH jelenthetné a különbséget. Az mh vidéken erős, a Tisza a városban. Együtt utolérhetnék a fideszt kb. 45%on.



jún. 27. 10:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg a balosok darálnak jk rowling könyveket, aki az egyik legnépszerűbb író valaha, csak mert nem elég genderpárti. De ők nem nácizmusból teszik, hanem jó szándékkal, úgyhogy az nem gond. Az se gond hogy a Fidesz, dk támogatja a gázai népirtást, csak 2 millió ember sínylődik ott, semmiség. De egy darab genderkönyv ledarálása, vállalhatatlan nácizmus.
jún. 27. 12:29
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

#2 Hazudik

#6 Ezt gondolom az a Tisza szektás Puzsér rágta a szátokba aki Vitézy mellett kampányolt a Fidesszel együtt, aki pont a Mi Hazánk indulása miatt nem lett főpolgi🤣🤣

Tényleg baromira logikus hogy csinál a Fidesz egy fiókpártot ami akkor nem lép vissza amikor a legjobban kellene, kit akartok hülyíteni????

A kérdésre válaszolva pedig egyiknek se lenne érdeke.

Az agyhalott Tiszások úgyis náciznának meg fiókpártoznának én meg biztos nem szavaznék erre a felkapaszkodott Fideszes burzsuj bulvárgané pszichopatára.

jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

Mi Hazánkkal való koalával a Tisza ne járassa le magát!

Könyvdarálók nem értelmi lények, hanem agyhalott állatok!

jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13, tehát a ballibek is nácik, agyhalottak, hisz ők még sokkal több könyvet darálnak le. Az MH demokrata hozzájuk képest.
jún. 27. 16:14
 15/15 anonim ***** válasza:
39%
Én Kúró Dúrót láttam könyvet darálni, meg is undorodtam tőle egy életre!!!
jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!