Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mennyire boldog, hogy a...

Ki mennyire boldog, hogy a magyar válogatott nem jut tovább?

Figyelt kérdés

jún. 27. 04:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ennek senki sem örül. Bár tudom megy a hülyítés hogy aki nem a Fideszre szavaz az örül a válogatott kudarcának.
jún. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Az ÉV LEGJOBB hire.
jún. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Buktam rajta egy kisebb összeget Tippmixen, de nem sajnálom, ennyit megért nekem, hogy pofára estek Orbánék.
jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dongaben ***** válasza:
30%
Ilyen, hogy valaki annak örül, hogy az országa sportolói kiestek egy versenyből, a Világon nincs, csak nálunk. Az ilyenek meg is érdemlik a Fidesz-t a nyakukba. Tényleg szánalmas…😥
jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az amikor egy beteg minisztelnök átpolitizálja a focit és megosztja a magyarokat eszerint.

Ideje lenni magyarpárti kormányt választani.

Le kéne a kudarc után vonni a személyi konzekvenciákat politikai és sportszakmai oldalról is.

jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Morfondir ***** válasza:
19%
A Tisza “hívők” pl. ujjonganak, ahogy láttam. Na, ez is csodálatos.
jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiesett a magyar válogatott, Orbán Viktor mondjon le!
jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Önmagában a magyar válogatott kiesésének nem örülök, annál inkább, hogy egy szimpatikus és szép focit játszó, küzdő kiscsapat, Georgia ott lesz a legjobb tizenhat között.


Lássuk be, több keresnivalójuk van ott, mint nekünk lett volna.

jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább most már pihenhetnek kicsit! Viktor majd levonja a következtetést és még több pénz megy a fociba!
jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Megalázó egy magyarnak hogy azt kell számolgatni hogy kinek kell kikapnia azért hogy a válogatott továbbmehessen? Abszolút bemanőverezett függő alárendelt helyzet a többi csapattól.


Nem erőből kellett volna továbbjussunk?

jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!