Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter egy sármos...

Magyar Péter egy sármos külsejű politikus?

Figyelt kérdés

jún. 25. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, nekem bejön
Nő vagyok, de nem az esetem
Férfiként mondom, hogy ha nő lennék akkor áláfeküdnék
Férfi vagyok, szerintem átlágnál jobban néz ki, de nem olyan extra
Én sokkal jobb faszi vagyok nála
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Sármosnak nem mondanám, inkább csak erőlködik, hogy kinézzen valahogy, de nagyon gyengusz.

Egy mókára jó lenne, ha nudin futnék össze vele.

F

jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Férfi vagyok ugyan, de még férfi szemmel nézve is, nem is az hogy sármos hanem jóképű. Mondhatni a magyar Brad Pitt.

Hozzáteszem, ez is kell egy politikusnak manapság hogy befusson mert ha egy ronda valaki lenne, akkor jóval nehezebb dolga lenne a népszerűség elérésével, mivel a média világában mindenki a külső alapján ítél első körben.

jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Hát a jóképűtől messze van, eléggé gorillához hasonlatos az arcszerkezete, de hát ez szubjektív, neked tetszik.
jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szabályos arca van.
jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
természtesen mészároslőrinc a legjobb pasi lol
jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

A külsejéről kicsit önmagam jut eszembe kB egyidősen vele.

1. Már nem azért edzem hogy ki legyek gyúrva, hanem hogy ne belesedjek el.

2. Nekem is be van lőve a hajam és menő a napszemcsim, mert csípik a fiatalabb csajok.

jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BécsiFehér ***** válasza:
81%

Férfiként azt mondanám, hogy jó kiállású és van karizmája is. A nem túl lágy arcvonásai némi macsóságot sejtetnek, de valószínűleg tud érzéki is lenni. Ez bizonyos típusú nőknél bejön.

"ez is kell egy politikusnak manapság hogy befusson"

Az USA-ban ezt azóta tudják, mióta a politikusok vitái a 60-as években a rádióból áttevődtek a TV-be. Egy Kenedy-Nixon vitát az döntött el Kenedy részére, hogy jobb megjelenésű volt Nixonnál, hiába vitázott jobban az utóbbi. A korábbi, rádiós vitákban ilyen tényező nem volt.

Ma az internetes közösségi média adja a legnagyobb lehetőségeket, ezt úgy látszik M.P. is jól tudja, mert intenzíven használja.

tegnapelőtt 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
62%
A legjobb.
tegnapelőtt 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BécsiFehér ***** válasza:

#1: "Egy mókára jó lenne, ha nudin futnék össze vele."

Miért, ott lehet nyilvánosan "mókázni"?

tegnap 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!