Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bayer Show hogyhogy nem...

A Bayer Show hogyhogy nem ciki még a Hír Tv-nek sem?

Figyelt kérdés

#Bályer só
jún. 24. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9

"No és ha a fideszes ismerőseid között nincs olyan, aki a Bayert kedvelné, akkor hogy helytálló az a megállapítás, hogy a fideszesek többsége ezen a szinten mozog?"


Nem akarok bunkó lenni, de ez egy rossz kérdés.

Nem a zsákfaluk fogatlan alkoholistái közül kerülnek ki az ismerőseim, főleg nem azok, akikkel a politikáról beszélgetek.


A fideszes ismerőseim alapvetően egész normális (habár eléggé korszerűtlen) értékrendű emberek, akiknek rendben van az életük. (Nem, egyikük sem NER lovag, két albérletben, fizetésből élő párról van szó.)

De érted... Dolgoznak, vannak barátaik, vannak terveik, telik a szóakozásra stb. Nincs szükségük arra, hogy egy dühöngő vénember ocsmánykodását hallgassák.


El tudom képzelni viszont, hogy a lecsúszott rétegek alig várják, hogy valahol kitölthessék a frusztrációjukat. Én viszont nem érintkezem ilyen emberekkel.

jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

#11 Nem akarsz az lenni, pedig ez nettó bunkóság, tehát tényleg, még a zsákfalvak fogatlan alkoholistáira nézve is sértő a vád, hogy Bayer show-t néznének! Továbbá ha üde és ritka kivételnek számítanak ismerőseid, akkor ezek szerint a Fideszesek elsöprő többsége fogatlan, alkoholista aki zsákfaluban él, hisz azt írtad, hogy a fideszes többsége azon a szinten mozog, hogy Bayer showt néz, aki meg Bayer showt néz az állításod szerint a zsákfaluban élő fogatlan alkoholista. Közel 3 millió ember ezek szerint zsákfaluban él? Hisz 3 millióan támogatják a Fideszt. 507 zsákfalu van Magyarországon, többnyire pár száz fős lélekszámmal, de akár 2000 feletti is van elvétve, jellemzően Pest megyében. :D Ha 2000-el szoroznánk az 507-et, még mindig csak 1 millió körül járunk, nem 3 millió. Mielőtt még úgy gondolnád, hogy eltúlzom, szerintem nem! Szerintem te/ti túlozzátok el ezt egy ideje, mert torkig vagyok már ezzel, hogy folyamatosan a vidékiek vannak sértegetve, hogy aki Fideszre szavaz az zömében ostoba, tanulatlan, alkoholista, fogatlan stb. stb. azokkal van egy lapon említve, és ha nem hangsúlyoznátok ki, hogy a többsége, akkor még lehetne ezt úgy is venni, hogy nem ingem. Ezt fejezzétek be, mert semmire nem vezet! Amúgy zsákfaluban, (azaz vidéken) nem az van, hogy csak az m1 fogató??? :D Mindegy, hagyjuk ezt szerintem...

Ha komolyan beszélünk erről, akkor az HírTV nézettsége konkrétan nem mérhető, annyira a béka segge alatt van. Mondom, nem túlzok azzal, hogy Bayer rajongótábora befér a HírTV stúdiójába és ott is van, és nem mellesleg gondolhatod, hogy nem egy eldugott zsákfaluból járnak a fővárosba Bayer showba közönségnek, hanem a fővárosiak ülnek be a stúdióba, akikhez a stúdió közel van. Úgyhogy a fővárosi átverhetetlen, megvezethetetlen mindent is átlátó lángelme ül ott és epekedve hallgatja ennek a sunyi, dörgölőző sz-r alaknak az ömlengését.

jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jól van, hisztikézzél, és nehogy véletlenül megértsd a képes beszédet. De akkor a zsákfalvak mellé bedobom a leszakadt lakótelepek tanulatlan népét. Így már tetszik?
jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dehogy tetszik, én értettem mit írtál, valószínűleg nem fogtad fel, hogy mit állítottál ezzel. Nem kell sértegetni egymást! Ilyen egyszerű! Azért sem kell sértegetni egymást, mert így a büdös életben soha ki nem mozdíthatók a fidesz támogatói. Pláne nem ilyen f.szsággal, mikor tényszerűen nem igaz, leírtam, hogy a HírTV-t szinte senki sem nézi, nem mérhető a csatorna nézettsége, annyira gyenge. Tehát itt semmilyen leszűkített körön belül sem lehet többségről beszélni. Szerinted ki a tököm szeretne egy olyan pártra szavazni, aki Őt hülyézi (ld. az un. régi ellenzék) és ki a tököm akarna olyannal egy halmazba kerülni, aki Őt hülyézi? Érted? Ahonnan szavazatokat szeretnél szerezni, ott nem sértegethetsz. Az ostobaság pedig (sajnos) nem körül határolható, mindenhol jelen van, még csak képzettségtől sem függ sajnos, nem áll meg a határnál, legyen az a határ egy város határa vagy egy megye határa vagy egy ország határa. Ha így volna, tök jó volna, mert rálehetne zárni az ajtót. Másodsorban pedig örök igazság az, amit John Cleese mondott arról, miért gondolják azt az ostobák, hogy ők okosok. Szerinte bizonyos szint alatt még ahhoz sincs esze egyeseknek, hogy észrevegyék, hogy hülyék, így úgy gondolják okosok. S ahogy Russell mondta "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak viszont mindig tele vannak kételyekkel." így ott, ahol nagymértékű hülyézésbe kezd egy csoport, általában nem az Ő kertjükben van a tudás fája. Érdemes ezt szem előtt tartani akkor, ha választás előtt vagy, beállj-e a hülyézők sorába vagy sem.
jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ahonnan szavazatokat szeretnél szerezni, ott nem sértegethetsz."


Én nem akarok szavazatokat szerezni sehonnan. Azok a nyomorékok tartják fenn a fideszt, akik a legjobban megszenvedik a gazdaságpolitikáját. Hát hajrá, én tök jól elvagyok. :D

jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!