Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban hogyan Ttdja majd a...

2026-ban hogyan Ttdja majd a Tisza párt legyőzni a Fideszt?

Figyelt kérdés

jún. 23. 18:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
#6: Én pl momentumos voltam, de nem várom el tőle, hogy a Momentum vonalát vigye. Megértettem, hogy a konzervatívabb szavazók meggyőzéséhez lépéseket, illetve gesztusokat kell tenni. Nem egy 5%-os Momentumot szeretnék a Tiszából, hanem egy kormányváltó erőt. Ezek az oldalakat amúgy is sokadrendűnek tartom, ennél sokkal fontosabb a tisztesség és a rendszer lebontása.
jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 felkelhetetle ***** válasza:
83%

9

Van keménymagjuk szó se róla, de annyian szerencsére nincsenek, hogy csak velük parlamenti párt legyenek megint. Úgy tudtak most is 360 ezer szavazót összekaparni, hogy három párt összefogot illetve az volt a narrativájuk, hogy ők a legerősebb ellenzéki párt, ezzel most utoljára megtudtak vezetni viszonylag sok embert, ezt megint már nem tudják megjátszani, hiszen 8%-ot kaptak, nem tudnak hivatkozni semmire sem, ami miatt rájuk kellene szavazni.

jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

"2026-ban hogyan Ttdja majd a Tisza párt legyőzni a Fideszt?"

Úgy, hogy több szavazatot szerez.

jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 sörpocak ***** válasza:
83%

Ahogy én látom, a következő két évben az alábbiakat kell megugorják:


1. Reális célkitűzés. A következő 2 évben normalizálódni fog a magyar gazdaság, kisebb lesz az elégedetlenség és egyébként is elveszíti a TISZA az újdonság érzetét, ezért nem kormányváltást, hanem 2/3-at elvételt kell kitűzni célul. Hogy ezt hogyan lehet eladni arcvesztés, vagy demotizálás nélkül a szavazóknak, az nagyon nehéz kérdés.

2. Jelenleg egy one man show a TISZA. Kell, hogy legyen néhány más, kiemelkedő arc is. Nem sok, 1-2 elég lenne.

3. Nem elég csak képviselőjelölteket találni, helyi bázist is teremteni kell, aktivizálni, körbeutazni a vidéket. Nagyon jó, amit most csinált MP a kampány alatt, de fontos, hogy ne egyszeri alkalom legyen.

4. Ha a következő 2 évben valahol új választást írnak ki, mert meghalt a polgi, vagy más képviselő, azokat a helyeket egyöntetűen be kell húzni, hogy folyamatos sikerélményt tudjanak nyújtani a szavazóbázisnak.

5. Ne álljanak le vitatkozni az ellenzékkel, Gyurcsánnyal stb. Ez azt is jelenti, hogy MP-nek le kéne szoknia a facebook-ról és egy stábra bíznia a social média megjelenését.

jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 felkelhetetle ***** válasza:
57%

14.


És lehetőleg MP-nek nem influenszerként vagy bulis arcként kellene viselkednie, hanem egy komoly diplomataként, ezeket a pózolós ,,hu de jóképü vagyok, szavazz rám" posztokat meg abba kellene hagynia, na meg a proli kommentháborúkat is...

jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
DK-Mszp-Parbeszed 3x5 % úgysem fog szerezni onnét sztem az mszp-parbeszed kiesik. A Dk talan 5 % al megmarad. Az eu választáson ez a 3 part együtt szerzett 300 ezer szavazatot. Így tippelek.
jún. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha meg a dk , MSZP, PM nem oszt nem szoroz sokat akkor a Tisza neki mehet 1:1 ellen a Fidesznek

. Momentumot bizonyos szempontok szerint sajnálom, volt hogy szavaztam is rájuk, de sztem nekik is végük. A szavazoik , hogy legyen esely a Fidesz ellen sztem raszavaznak a tiszára. Mint ahogy én is , ex momentun szavazóként.

jún. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

"" Tisza neki mehet 1:1 ellen a Fidesznek""


Bárcsak így lenne!!!


lenne újra 2/3-ad.

jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18 Csak nem a pedofidesznek. 😂
jún. 26. 22:03
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

19-


talán akkor poloskapetinek?

jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!