Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is egyre szimpatikusabb...

Másnak is egyre szimpatikusabb, emberibb Magyar Péter?

Figyelt kérdés
1000x több potenciál és tenni akarás van benne Magyarországért, mint a többi politikusban összevéve.

jún. 23. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

10. Kedves tízes! Ez jó kis öngólos beszólás volt - és ez TÉNYLEG az volt!


1. Bohóczkai László SEMMILYEN egyetemet nem végzett el! Tehát mégegyszer: NULLA egyetemet sikerült elvégeznie, több nekifutásból! Mezőgazdasági egyetemet SEM végzett és a kommunikáció szakot SEM tudta elvégezni (tanulta, de nem sikerült lediplomáznia).


2. Magyar Péter diplomás JOGÁSZ! Ezzel nagyon beleszaladtál a pofonba! :)))))


"Tanulmányait Budapesten és Hamburgban végezte, diplomáját a Pázmány Péter Katolikus Egyetem jogi karán szerezte 2004-ben. Szakmai pályáját a Fővárosi Bíróságon kezdte, majd a jogi szakvizsgái letétele után nemzetközi ügyvédi területen helyezkedett el; társasági, kereskedelmi és versenyjogi területen segítette multinacionális vállalatok magyarországi beruházásait."


Tehát összecserélted a szórendet! A helyes állítás így hangzik:


1. Magyar Péter NEM himihumi szakot végzett (hanem jogász)!


2. Bohóczkai László himihumi szakot SEM végzett (ugyanis semmilyen diplomája nincs)!

jún. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Kedves utolsó! Orbán Viktor is jogászként végzett, látszik mennyit ért a joghoz 2010 óta. Pont a jogász szakot szokták himlihumlinak nevezni.


Önéletrajza szerint:

"Amikor 1997-ben megkezdtem a tanulmányaimat a József Attila Tudományegyetem kihelyezett tagozatán, a Budapest Média Intézetben több tanárunk (Havas Henrikre és Zöldi Lászlóra név szerint is emlékszem) kifejezetten javasolta, hogy a Nagy, Kovács illetve Tóth vezetéknevűek újságíróként használjanak olyan nevet, amellyel meg tudják különböztetni magukat az azonos nevűektől. Így lettem hivatalosan is Toroczkai László, az erdélyi felmenőim után vettem fel ezt a vezetéknevet, amelyet egyébként már 14 éves korom óta használtam, amikor az első verseimet és írásaimat papírra vetettem, és ezen a néven jelentek meg az első cikkeim a Magyar Fórumban, ahol 19 éves koromtól kezdve publikáltam."


Ezt írja T.L. a saját önéletrajzában. Ha nincs újságíró végzettsége, akkor hogy dolgozhatott még a független Magyar Rádióban?

Nem értetted hogy hogyan adtál magadnak pofont, msot leírom: a balliberális újságírók is kommunikációs szakot végeztek, tehát akkor ők is képzetlenek ha tényleg himlihumli szak.

De neked mondhatok bármit is te a Petikének hiszel,aki 2026-ban már nem fog akkorát szólni, hiszen pártjában csak róla tudni, hogy ki: egy egykori NER segéd, egy évvel ezelőtt még ő is mindenféle töltelékállásokban csücsült és csak lopta a pénzt.

És hiába "magasan képzett" egy jelölt ha közben fogalma sincs arról, hogy a világ hogy működik. Magyar Péter listájának nagyrésze azt se tudjuk, ki, hogy csak egy életrajza van kinn.

És egyébként meg még ha nem is végzett volna egyetemet, mégis jobban látja az emberek dolgait mint Petike. Nem mosták ki az agyát az egyetemen. Legalább nem megjátsza magát, mint ahogy a legtöbb politikus, hanem őszintén kimondja amit tapasztal. A Dobrevnek is hiába van száz diplomájja meg ötven nyelvvizsgája, ha nem látja a valóságot és csak hazudik. Deutsh Tamás szerinted hogyan diplomázott le? Én emlékszem még amikor a 2000-es években a TV élőben közvetítette a diplomaosztását.

Meg neked egy megszerzett vacak papír számít vagy a tudás? Hát mert TL. leeht hogy nem végzett mezőgazdaságit, de a tanyavilágban nem kell ehhez papír hogy gazdálkodjon...

jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szimpatikus, hogy legszívesebben a péniszemre varratnám az arcképét!
jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Egy valóságshow botrányhős. Az új Berki Krisztián.
jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Undorító elmebeteg.
jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!