Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes lenne ezt bevezetni a...

Érdemes lenne ezt bevezetni a nők elnyomása ellen?

Figyelt kérdés

Minden évben biztosítani kell minimum egy hetet a cégeknek, amikor nő vezeti az egész vállalatot.

Így meglátnák az emberek, hogy a nők jobb vezetők a férfiaknál és végre megszűnne az elnyomás.


jún. 23. 08:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Kiváló ötlet 1 hét alatt a többségük tönkretenné a cégeket.Megszűnne a munkahelyek nagyrésze így tényleg megoldódna az elnyomás problémája.
jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha ha férfiak vannak el nyomva sokszor be megyek egy munkhelyre ell várják hogy, mindenhez értsek.Legyek mérnök,karbantartó,vilanyszerelö nem érdekli őkett mire szerzötem mert férfi vagyok.Ha meg nem értek mindenhez szényeljem magam mert buta vagyok férfiként.Ha nő nem ért valamihez aranyos.Igy nem csoda hogy, férfiak alapitanak céget és lesznek vezetök mert meg unják hatalmas elvárásokat.Hiszen ha mindenhez értenie kel alkalmazott nem lehet hiába nem akkar vezető lenni társadalom rá kényszeriti.
jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!