Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy míg a...

Miért van az, hogy míg a tőlünk nyugatabbra levő orszagokban a Pride egy örömünnep, ahol az egész város ünnepel, addig itthon ha egy politikus kitesz egy képet a Pride-ról, rögtön megkérdezi valaki, hogy XY meleg?

Figyelt kérdés
Kint voltam én is a Pride-on, baromi jó volta hangulat. Nagyon sokan voltunk. Sok heteró pár, illetve család is kint volt.

jún. 23. 00:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Tőlünk nyugatabbra a no-go zónákban nem hinném,hogy örömünnepet tartanának.Itthon pedig a szavazók 80 százaléka keresztény-konzervatív értékrendet vall.
jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezek a népségek valamiféle mentális vagy genetikai eltorzulásukra büszkék.


Javaslom az ilyeneknek, hogy tartsák a 4 fal között büszkeségüket és ne zavarják meg a normális emberek életét ezzel.


Elfogadtuk őket. Nem értem mit akarnak. Ezen az alapon a zsidók, négerek , meg mindenféle kissebbség vagy valaha lenézett, gyűlőlt csoportok is évente felvonulhatnának.


Mert ha jogos a pride felvonulás, akkor jogos lenne, hogy évente horogkereszt alatt vonuljanak a nácik is. De nem ez van.


Pedig több ember meg nem születésében van része a pridera járóknak, mint ahány embert kivégeztek a nácik.


Én a nácikat és a melegeket is egy kalap alá venném a kluxklux klán tagjaival együtt.

Vagy eggyik sem normális vagy mind az.

jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert tőlünk nyugatabbra jó dolgukban megvesztek az emberek és olyan aberrált dolgokat ünnepelnek amiknek semmi keresnivalójuk az utcán.
jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Nyugat felől jó ember vagy jó idő még nem jött.
jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a fura, hogy ezzel egyenlő valamit szeretnének elérni? Nem értem. Én támogatom hogy legyen minden ember jogilag egyenlő, tudtommal egyenlőek is vagyunk. Először viszont legyünk emberek, utána jöhet, hogy ki milyen szexuális irányultságú. Sokaknak látom, hogy a személyisége az hogy meleg vagy bármi más az ábécéből és csodálkozik, hogy nem fogadják el. Persze, mert egy barom. Amúgy megjegyzem a meleg közösség a legkirekesztőbb közösség, ami semmi mást nem hajlandó elfogadni.

Amúgy nem zavar a pride. Legyen jó hangulat és mindenki érezze jól magát. Legalább hoz egy kicsit bp gazdaságának...

jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
És mi értelme van ennek a cirkusznak ?
jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Beteg, aberrált, elfajzott. Család és kultúra ellenes, a normalitást kirekesztő anarchista mozgalom.


Közvetve a népirtó világprogram egyik eszköze és módszere.

jún. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!