Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan tudhatjuk hogy MP-t,...

Honnan tudhatjuk hogy MP-t, nem Orbán mozgatja?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most aláás látszólag, de ha nem tenné ezt, egész biztosan nem venné senki komolyan, így meg senki sem vehetné elvileg észre mire megy ki. Elvileg. És nem az ördög ügyvédjét akarom játszani, én is esélyt adok a jónak, sőt MP mindenképp jobb most, mert utána könnyű őt pattintani, ha szivat mint Orbán,nem olyan nehéz lenne mint most Orbánt, szóval a váltás kedvező. De azért meg kell fontolni milyen érdeke lehet Orbánnak arra hogy MP-t tegye maga helyett. Pl. azt tudjuk MP nem tervez semmilyen elszámoltatást Orbán és senki felé, ez már magában elég érdek lehet, és ki tudja min diskurálnak még?

jún. 23. 00:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem elszámoltatni kel hanem aki eddig politikába volt az ne tötsön be semilyen poziciot ezt mondja Péter.Hiába számoltat el ha ugyan azok az emberek ülhetnek bent nem fog változni semmi.Jó példa Ungár Péter meg várja tiszt újitást nem mond le.Az ilyen emberekre semmi szükség nincs mai világba ez komonizmusba volt szokás.De ott van Klári Feri létrehoznak egy árnyékormányt ha buknak ők mondjanak le már vereségre készülve ülnek bent.
jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen elenzékel az lett volna csoda ha fidesz veszitene ha Magyar veszit 2026 szerintem ö tuti el tünik a politikábol.Ettöl fél a mostani politikai elit hogy, magyarok látnak valódi europai politikát.Ott van Vona Gábor le mondot és megin itt van 2% ért el de még mindig politizál.Ezt unják már emberek de mostani elit a nép hibájának állitja be nem arra hogy, ők alkalmatlanok.
jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#7, és most ezzel mit is akartál mondani?
jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én sem értettem.
jún. 23. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!