Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan tudhatjuk hogy MP-t,...

Honnan tudhatjuk hogy MP-t, nem Orbán mozgatja?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most aláás látszólag, de ha nem tenné ezt, egész biztosan nem venné senki komolyan, így meg senki sem vehetné elvileg észre mire megy ki. Elvileg. És nem az ördög ügyvédjét akarom játszani, én is esélyt adok a jónak, sőt MP mindenképp jobb most, mert utána könnyű őt pattintani, ha szivat mint Orbán,nem olyan nehéz lenne mint most Orbánt, szóval a váltás kedvező. De azért meg kell fontolni milyen érdeke lehet Orbánnak arra hogy MP-t tegye maga helyett. Pl. azt tudjuk MP nem tervez semmilyen elszámoltatást Orbán és senki felé, ez már magában elég érdek lehet, és ki tudja min diskurálnak még?

jún. 23. 00:28
A kérdező szavazást indított:
MP nem hazudik
Orbán nem trükközne így
Nem gondolom hogy így van
Nem tudom, először tegyük MP-t elnöknek, a többi kiderül
Egyéb, leírom..
13 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

TISZA = FIDESZ


Miért?

Mert MP Hazudott mindenben.

jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Én finoman szólva sem vagyok Magyar Péter híve. Egyetlen egy pozitívumot tudok talán csak a a javára írni, hogy Gyurcsány, a bukott ex-miniszterelnök és neje, Klárika végre talán a süllyesztőbe kerül és 26-ra megszűnik a DK..
jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2 Ha a nép úgy akarja MP nem ellenzék lesz hanem kormányfő, ezért fontos a kérdés.


#1 Ez túlságosan le van egyszerűsítve így, ha így nézzük mindenki hazudott mindenben a politikában.


Én azt gondolom MP-vel jobban járunk mindenképp, mert nincs kultusza, tehát könnyű aztán meneszteni, ha úgy van. Végül mindig a nép dönt, ezért fontos ezt tisztázni. Fontosnak tartom megfogalmazni a következő 2 év alatt, mit várunk MP-től.

jún. 23. 00:40
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, MP is el lesz számoltatva a fideszes együttműködésért, de sokat enyhíthet ha a következő 2 évben kilép a hazudozás megszokásából, és tevőlegesen bizonyít. Bár sokat kell tennie az enyhítésért is, és nem felejthetjük el gyorsan miben volt cinkos, egy esélyt adhatunk, "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon.
jún. 23. 00:58
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Ez egy bonyolult egyenlet, mert igazából mindenki Fidesz.


DK- kék fidesz

Tiszta - fehér fidesz

Fidesz - narancs fidesz

LMP - zöld fidesz

Mihazánk - nazi fidesz

Vitézy Dév - szakértő fidesz

jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz egy rohadt nagy mesterelmének kellene lennie a Fidesznek, hogy lássák azt előre, hogy MP lejáratása éppen ellenkezőleg sül el, mint az összes korábbi esetben. A Fidesznek nem érdeke senki felemelése, sokkal inkább mindenki ellehetetlenítése.
jún. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6, 22 után a parlamenti ellenzék elvesztette a támogatóik jelentős részét. Ahhoz nem kellett sem jósnak, sem a föld legjobb politikai elemzőjének lenni, hogy lássák, hogy a parlamentbe került ellenzéki pártok többéségének alig maradt társadalmi támogatottsága a választás éjszakáját követően.
jún. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy tényleg nem fideszes már a gyerek, de hogy nagyon nehezen tudja levetkőzni a fideszes attitűdöt, az eléggé látszik.
jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Onnan, hogy a teljes gyurcsányista média azonnal elkezdte isteníteni, amint megjelent a színen.
jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
A befosós buli után gondolhatnád, hogy a Fidesz nem áll MP mögött...
jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!