Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter, Orbán Viktor és...

Magyar Péter, Orbán Viktor és Gyurcsány Ferenc hármasból melyik a legszimpatikusabb és legirritálóbb számodra?

Figyelt kérdés

jún. 22. 21:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20# Valahogy az egész dolognak volt egy ilyen íve, aminek csúcspontja a gyermekvédelmi influencer-tüntetés volt, utána meg lassan kezdett bezuhanni az egész. Most rosszindulattal mondhatnám, hogy ennek az ívnek a mélypontja ez a bulis balhés eset volt, de nyilván túloznék.. Ugyanakkor a politka kétségkívül lezüllött morális értelemben és elbulvárosodott. És ez probléma..
jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

#15 Ide figyelj! Aki Orbán Viktort nem tartja a legtökéletesebb ma élő magyar embernek, az szerintem ne szavazzon a Fideszre, ennyi!

Marhára nincs szükségünk a szavazatodra, mert igaz szívű fideszes nem holmi politikai, gazdasági és egyéb hülyeségek mentén lesz igaz szívű fideszes, hanem az Orbán Viktorba vetett hite miatt! Én pl. akkor is rá szavaznék, ha az idegenszívű brüsszeliták mindenünket elvennék (jelzem, hogy erre készülnek és Petike ármánykodása nyomán el is fogunk jutni ide) és teljesen tönkretennék az országot. Inkább nézném végig a gyerekeim éhhalálát, minthogy leszavazzak az ellenzékre!

Ezt pl. Észak-Koreában nagyon jól tudják. Ott inkább éhezik a nép, csak hogy megőrizze a függetlenségét és olyan ember vezetése alatt legyen, ak mindenét odaadná a népe szabadságáért!

Éljen Orbán Viktor és éljen Kim Dzsong Un!

jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

#20 Oké, kiálltak és mi lett utána? Szokásos tünti, aztán ballagjunk haza és el lett felejtve.


MP kávézós esetének láttad a videóját? Az egészet, amit a Gulyáságyú felvett. Milyen botrány volt ott? Mert én semmit nem láttam, teljesen jól volt kezelve a szituáció.

Platós autó a sámlihoz képest rosszabb?😂

Amúgy az ordibálás erős túlzás, nem láttam olyan videót, ahol bárkivel ordibált volna, de gondolom a templomos megvágott videóra gondolsz, ahol szembesítés történt.

jún. 23. 09:53
 24/32 anonim ***** válasza:
23# Ah, semmi, csak megrohamozott egy kávéházat... Meg templomi tömeggel kiabált trágárul...
jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

8-as: Hogy vagy képes ilyen agyhalállal létezni?

Sok marhát olvastam már, de tőled ostobábbat még soha sehol!

jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
62%
8 - Bocsika, tévedtem! A 22-es, totálisan leépült versenyző még tőled is ostobább...
jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#25-26

Nem tűnt fel, hogy mindkettőt én írtam?

jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
24%
Szégyellem magam, hogy erre a nárcisztikus ficsúrra szavaztam.
jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

#24 A beszéd után a tömeggel átvonultak oda és békésen viselkedtek. Rohamozni harctéren szoktak, meg a piacon, vagy ha a Lidl-ben megnyitnak egy kasszát és a nyuggerek futnak. Mutatni persze nem tudsz bizonyítékot a hatalmas botrányról.


Elmondta ugyanazt, amit a polgármesterük nyilatkozott és ezt kérte számon a templomnál. Tájékozódni kellene és nem csak a számodra hitelesnek tűnő propagandából.

jún. 23. 10:44
 30/32 anonim ***** válasza:
32%

#28Végre valaki, aki észhez tért!

Ugye bánod, hogy nem egy valódi államférfira szavaztál, mint amilyen Orbán Viktor, akinek monden vágya, hogy megőrizze Magyarország függetlenségét és a magyar nép szabadságát! Nameg persze, hogy ne legyen háború!!!

És micsoda áldozatokat hoz! A Mindenható áldja meg a lába nyomát is!

jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!