Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter, Orbán Viktor és...

Magyar Péter, Orbán Viktor és Gyurcsány Ferenc hármasból melyik a legszimpatikusabb és legirritálóbb számodra?

Figyelt kérdés

jún. 22. 21:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
#8 Azt hittem még az elején, hogy irónia, de nem bazd+ komolyan írja. 😂😂😂
jún. 22. 22:50
 12/32 anonim ***** válasza:
33%

#9 Te hülye vagy?

Mi az, hogy Orbán Viktor nem jó? Akkor miért szavazol a Fideszre?

Az ilyenektől felforr a vérem, mert nimcs szükség ilyen emberek szavazatára a Fidesznél. Megleszünk nélküled is!

jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%
Nemzetbarát aki csádba viteti a magyar katonákat, meg behozza az ázsiai vendégmunkásokat 🤣 ja és pedofil támogató, diktátorok barátja.
jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
34%
A három közül nekem jelenleg magasan Magyar Péter a legirritálóbb.. Nem tudom ez az idióta hogy kapott 30%-ot. Zaklat másokat, rendet bont, balhézik, folyton botrányai vannak.. Sajnos sokakat megvezetett, köztük engem is. Gyurcsánynak lefőtt a kávé, már nem tényező a politikában. Orbán Viktor pedig egy ízig-vérig politikus alkat, egy igazi államférfi.
jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
23%

12 "Mi az, hogy Orbán Viktor nem jó? Akkor miért szavazol a Fideszre?"


Mert a többi idegenszívű, abnormális életvitelt vall és amikor kormányon voltak államcsőd volt.

jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
31%
Mind3at utálom, mindegyikben közös,hogy egy főre akar felépíteni egy pártot és személyi kultuszt épít a személyt imádó szektás hívekre hagyatkozva,akik kritikátlanul követik bárhová. Hányszor akarjuk még ezt eljátszani?
jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
34%
Engem irritál Magyar Péter képe.. Elegem van abból, hogy február óta csak róla, meg a hülye ügyeiről, botrányairól hallani. És zárójelben megjegyzem, hogy amúgy a kegyelmi ügyről is ő vitte el a fókuszt, a szereplésével, khm.... Zárójel bezárva... Learatta az influencer- tüntetés babérjait, majd egyszemélyes Mónika-showba kezdett. Magyar Péter jelenleg Magyarország elsőszámú celebje, bulvársztárja, a ROSSZ értelemben!!
jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
16%
17# Valóban volt egy egész országot morálisan, erkölcsileg megrengető kegyelmi botrány. Erre megjelenik Bulvár Péter és elviszi a showt, bizonyítékokról, meg hangfelvételekről hadovál, egy ilyet be tud mutatni, azon kívül sehol semmi, talán már meg is szüntették a nyomozást... Ha a kegyelmi ügy csúcspontján lettek volna az EP választások, akkor veszít a Fidesz és ehhez Magyar Péter személye se kellett volna.. Az a véleményem, hogy a magyar politikatörténet egyik CSÚCSPONTJA a gyermekvédelmi influencer-tüntetés volt. Ez volt tényleg a csúcspont, akkor azt hittem, tényleg megmozdult valami a magyar közéletben!!!! Most meg: bulvárrá silányult az egész politika... 😟😟
jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Magyar Péter bárkit megakadályozott abban, hogy az influenszer tüntetést tovább vigye? Kifulladt az magától, mert senki nem lépett előre és állt bele keményebben. Nem vagyok a fanja, de azért mindent ne varrjunk már az ő nyakába. Ha ő nincs, akkot rohadt sokan szartak volna a választásba, köztük én is.
jún. 22. 23:55
 20/32 anonim ***** válasza:
19# Az influencer tüntetés erejét pont az adta, hogy spontán, organikusan szerveződött valami volt, amit nem politikusok és nem is önjelölt showmanek szerveztek. Ilyen nagy, spontán megmozdulásra Magyarországon nem is tudom, utoljára mikor volt példa, ráadásul influencerektől. Ez egy kristálytiszta, őszinte megmozdulás volt, az egyik legőszintébb dolog az elmúlt 34 év magyar politikájában. Na most ezt vessük össze Magyar Péter platóról való ordibálásával, kávéházas, meg a mostani, Ötkert bulis balhéjával.. Szerintem csak a vak nem látja a kettő között a különbséget.. Minden tiszteletem Pottyondi Edináé, Osváth Zsolté, Azariahé és a többi emberé, akik megszervezték ezt a spontán, nagyszabású, pártpolitika-mentes gyermekvédelmi megmozdulást. Kiálltak egy nagyon fontos ügy mellett úgy, hogy nem mentek le bulvár szintre, nem aljasultak le, nem keverték bele a kicsinyes pártpolitikai játszmákat. Nem tudom, legközelebb mikor lesz akár csak hasonló is a magyar, politikában...
jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!