Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Péterrel, lefolyik...

Ha Magyar Péterrel, lefolyik a TISZA. Akkor a DK, Momentum, Jobbikhoz visszamennek a szavazóik?

Figyelt kérdés

Már látszanak a jelek ; tinilánnyal enyeleg diszkóban, onnan testnedves alsóban kóvályog az utcán illuminált állapotban. Nem az első eset, lásd múlt hét. Eközben hazudik a szavazóinak és kimegy Brüsszelbe mellesleg oda is való.


Visszarendeződik a szavazótábor? Ismét a DK lesz a favorit 20%-on és a Momentum, Jobbik is masszív 10% körülre alakul vissza?



jún. 22. 18:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Na pont az ilyen kérdések és propaganda miatt van elegük az embereknek és ezért fog még inkább áradni a Tisza. Elegünk van belőletek és elegünk van a propagandátokból.
jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Egyre többen szimpatizálnak a tiszával és fordulnak el a lázító kompromisszum ellenes fidesztől.
jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Inkább nézd az M1-et kérdező az a te világod.
jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ha a Tisza esetleg elbukik, a lakosság fiatalabb része elhúz innen minél messzebbre. Teszem azt Ausztriába.

Az időseknek meg oly mindegy hogy most megint egy komcsi rendszer fog beállni, mivel ők ragaszkodnak nagy-Magyarországhoz, és csak azt tudják mondani hogy minden a nyugat, az eu, gyurcsány, soros és ukrajna hibája, még arra is ami nem.


Ebből a hazudozásból már most elege van mindenkinek.

Én egyébként Momentumos voltam a Tisza előtt, de ha a Tisza elbukna akkor nem marad más mit előre, a határon túlra.

Lehet itt mondani rám, hogy hazaáruló vagy hogy komcsi vagyok, nem, egyszerűen nem akarom átélni azt amit szüleink és nagyszüleink átéltek, mert véleményem szerint ha itt nem lesz változás sajnos az fog jönni megint.


#3 az miért baj, ha egy bulikában átbujt egy egyébként csinos hölgyemény lábai között? Egyébként sem mindegy, hogy mikor kit nyal ki vagy sem? A videózós része megint az ATV botrányra emlékeztet, mindenki eldöntheti kinek van igaza. Tehát megint, 1 - 1 mindenkinek.

Hidd el ha a Tiszásoknak is elege lesz ebből a folyton mindenért bocsánatot kérek (ami egyébként tisztelendő) de a picit ilyen instabil, feszült stilusbol, hidd el nem lesz tábora, bár ha elnézem a Tisza ellenfelét hamarabb rohad szét a narancserdő.


egyet magyarázz már el nekem ebben "... és kimegy Brüsszelbe mellesleg oda is való."

Ezt hogyan kellene értelmezni, abszolút nem értem?

jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"... és kimegy Brüsszelbe mellesleg oda is való."


Az nem zavar hogy a fideszből megy oda a legtöbb ember? 😂 kicsit gondolkozz màr nèha, mégha le is szoktattak róla 😂

jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15 Pontosan :D

Pont ezért nem értem (Ha esetelg nekem irtad volna).

jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

6@ " az alaptörvény csalàd részét írta míg egyébként meleg és csatornákon csúszkál. "


Az hogy az ágyban mit csinál a liberálisok szerint magánügy. Akkor szembeköpitek magatok? Egész életében a keresztényi családbarát politikált élte elég jól. Az hogy nem tudott meggyógyulni a szexuális ferdeségéből gúnyolódtok rajta. Na szép. Ilyen elfogadóak vagytok


9@ A vadhajtásokat nem finanszírozzák külföldről. Magyar a balliberális médiával ellentétben és normális. A normalitás mellett áll. Békepárti

jún. 22. 22:33
 18/23 A kérdező kommentje:
11@ a tisza már apad. Ki is fog száradni. Kérdés mi lesz a szavazókkal. A DK,MSZP-től elmentek a Jobbikba rengetegen. Most ebbe a messiáspártba. Utána visszamennek vajon? Nem sok lehetőség vagyon
jún. 22. 22:34
 19/23 A kérdező kommentje:

13@ "Inkább nézd az M1-et kérdező az a te világod."


Azt nézem. Miből jutottál arra a következtetésre, hogy nem?

jún. 22. 22:35
 20/23 A kérdező kommentje:

14@ "Ha a Tisza esetleg elbukik, a lakosság fiatalabb része elhúz innen minél messzebbre. Teszem azt Ausztriába."


Mi tartja most vissza az embereket? Komolyan érdekel. Nem azt mondom, hogy jó, mert kár elmenni. Kalandvágy még elhiszem. A nyugat egyre élhetetlenebb lesz. Kint nagyon drága az albérlet és a rezsi, drága az étkezés is. Most is látható, hogy nem fognak nyerni. Csak a ballib szavazók mentek át oda. Mit vártok?


"Az időseknek meg oly mindegy hogy most megint egy komcsi rendszer fog beállni, mivel ők ragaszkodnak nagy-Magyarországhoz"


Még a kommunizmusban sem volt olyan, hogy migránsgettókat kényszerítettek ránk, vagy fizetni kellett volna. Az oroszoknak az volt az érdekük, hogy legyen egy erős hátországa. Ma pedig a nyugati "értékek" abból állnak, hogy utáld a fehér embert, magad. Drpgliberalizáció. Vademberek betelepítése, határok lebontása. gyermekek átnevelésre genderre. pffj. Menkél akkor oda

jún. 22. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!