Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztre feszítsük Magyar...

Keresztre feszítsük Magyar Péter messiásunkat, mert péntek este jól érezte magát vagy nézzünk el neki mindent, mint a fideszesek a Vittyának és maradjon messiásunk?

Figyelt kérdés

A messiásoknak az a sorsa, hogy előbb vagy utóbb keresztre feszítik őket valamilyen formában. A kérdés csak az, hogy mikor jön el a pillanat. Jelen állás szerint úgy néz ki a dolog, hogy Magyar Péter bármit hazudhat vagy tehet teljesen mást, azzal szemben, amit eredetileg állított vagy tervezett, a követői mindent elnéznek neki. Miért? Mert nincs más, aki legyőzhetné a fidesz gépezetet. Gyurcsányt és a többieket végleg kukába hajították a szavazók. Így nem maradt más csak Magyar Péter.


A hangfelvételek, asszonyverés, nadrághajigálás, ...stb és most ez a botrány féle?


Őszintén mondom, miattam aztán fényes nappal is csinálhatta volna valamelyik rendezvényén a péntek esti mutatványt én akkor is díjjazni fogom a jelenlétét a politikában. Sőt, az én telefonomat is bedobálhatja a Dunába, azt mondanám, hogy belefér, csak intézze el maradéktalanúl a Gyurcsányt, hogy vissza ne másszon a kukából és intézze el a 2/3-ot is.

Én inkább nézek el tudatosan ilyen kis ejnye-bejnye péntekesti túlkapásokat, mint hogy megint Ludas Matyi nélkül maradjon a nép.

De előbb utóbb valamilyen formában keresztre lesz feszítve. Meglehet verbálisan vagy valamiféle nyilvános szembesítéssel. De meddig lehet ezt engedni, elnézni? Vajon meddig mehet el?



jún. 22. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Maradjon a messiásunk
inkább feszítsük keresztre
Egyéb, leírom
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Orban meg 8eves kislanyok kezet csokolgatja

Szerintem az már inkabb Red Flag

Orbi pedofil

Hm?

jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Egyelőre egyik sem, inkább kivárom, milyen programmal áll elő 2 év múlva, mert egyelőre az nincsen. Engem sem az ilyen pitiáner kihágások érdekelnek, emberileg az első pillanattól taszít ez a pojáca,de ha képes ő vagy a mögötte álló csapat egy értelmes programot megfogalmazni,ami nem ilyen fedezet nélküli szociális ígérgetésekkel és lózungokkal van tele(mint amiket eddig hallottam az ellenzéktől),akkor lehet,hogy még szavazok is rá,függetlenül attól,h nem szimpatikus. Nem emberileg kell meggyőznie, pontosan tudom,hogy a politika az egy pszichopátiás munkakör,így ilyen téren nem is várok mást, csak legalább egy valamirevaló programot hozzon már össze könyörgöm, és akkor már magasabbra tette a mércét,mint bárki az elmúlt 14 évben.
jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Sokszor éreztem már én is magam péntekenként jól egy szórakozóhelyen - de azért nem kötekedtem senkivel - még részegen sem - és nem kellet kidobnia a biztonsági embereknek mert lányokat molesztáltam.


Ja. Nem rontottam rá kávéházra nem listáztam embereket vallásuk szerint nem támadtam templomból kilépő keresztényekre.

És eszembe sem jutott hogy le akarjak állítani egy gyereknapi rendezvényt.

STB....

jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
#3 Látod, látod, nem is lett belőled messiás.
jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
3as: és téged pontoznak le. Szánalmasak a kutyái ennek a pünkösdi királynak.
jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Figyi kérdező... MP nem messiás, csak egy tisztességes jóember, aki le fogja váltani a fideszt.
jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: "nem messiás, csak egy nagyon haszontalan fiú."

Bocs, ezt nem tudtam kihagyni.

jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát vagyunk néhányan, akik tökéletesen tudunk azonosúlni Magyar Péter gondolatvilágával és döntéseivel, mert mi magunk is ugyanígy úsznánk az árral ahogy ő. Igen, kiáradt a tisza és ennek az embernek köszönhető. Tudjuk jól, hogy messiásként kell bánni vele, noha nyílván nem az. de akkor is úgy fest, hogy ő dönti meg nekünk az Orbán rezsimet.

Úgy vélem, ő sem bánja , ha messiásnak hívjuk, jó lehet még ellenállásban van ezzel kapcsolatban, de majd megszokja. Tudja, hogy milyen sors vár a messiásokra, de amikor eljön az idő, nyilvánvalóan önként vállalja majd. Addig is szerintem nézzünk el neki ilyen péntek esti bulizgatásokat és kis baklövéseket. inkább a Dunaparton lőjjön bakot egy eldobott telefonnal, mint a Tiszában bárhogyan.


Ti javarészt Budapestiek vagytok. intézzetek már neki valami jó kis nőket, akik szeretik, ha hozzájuk vágják a gatyát, mert arra van szüksége a fiúnak. Nőt neki, hogy simán menjen a kormányváltás. Pesti csajok pedig szégyelljék magukat. Ott kellene sorba álni MP ajtaja előtt, hogy kiereszthesse a gőzt, amíg el nem kezdődik a meló. ez lenne az egész ország érdeke. Ez lenne Budapest érdeke.

jún. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!