Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek miért egyedül...

Magyar Péternek miért egyedül kellett elkullognia, miután kidobták a diszkóból? Hol maradtak a testőrei, akikkel érkezett? Meg a fiatalok, akikkel bulizott?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 21. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Én tudom, valaszban leírom
Nem tudom
6 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem egyedül kullogott. Azzal a fiúval ment haza akivel bent olyan vadul smárolt.
jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D-Mano ***** válasza:
100%

Nem tudom, erre csak ennyit tudok mondani:

[link]

jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
A fiatalok nem kértek ebből a pszichopatából, nyilván ő csapódott pár fiatal tyúkhoz. A testőrei lehet, hogy felmondtak, mert nem bírják az ürgét.
jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na ja csak fészen azt írta MP, hogy a fiatal szimpatizánsai hívták őt meg italokra, amiket kvázi jófejségből elfogadott. Nem értem, hogy ezek a szimpatizánsok miért hagyták a kakiban. A testőreiről nem is beszélve. Vagy azok mégsem voltak ott?


Nincs itt valaki, aki ott volt tegnap?

jún. 21. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A testőröket leteszteli, és eddig mindegyik kudarcot vallott. Egy jó testőr amúgy sem olcsó mulatság. Szóval nem tescos biztonsági őr néhány hónapos tanfolyam, hanem minimum magas rendfokozata volt katonai,rendőri pályán, és valamilyen küzdősport kiváló ismerője, fegyvert ritkán használ, ráadásul hatékonyan kommunikál és az erőszak a legutolsó változat a fellépésében
jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Ne legyél fideszes zombi. Első dolog a forrásellenőrzés. Tehát ne bízz az origoban, nyisd meg Magyar Péter FB oldalát, és ott olvashatod , amit esetleg lehagyott az origo.


Nem kullogot.

Nem egyedül kullogott haza.

Meg is köszöni, hogy nem egyedül kullogott haza, mivel a provokátor 30 percig követte.

jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6:


Én nem vagyok fideszes zombi nyugi. De te se legyél MP-tálib. Amit az FB-jén szokott írni, azért az sem a teljes igazság általában.

jún. 21. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:
7: és te ezt el is hiszed?
jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez nem hit-kérdés, hanem tény-kérdés.


Szerinted minden amit MP ir a Facebookján, az úgy igaz, ahogy írva vagyon?

jún. 21. 18:50
 10/11 A kérdező kommentje:

Ki az a Steve Klorrár, akitől MP a törölt FB-posztában ir? Vagy elirta a nevet?


[link]

jún. 21. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!