Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem arról volt szó, hogy pár...

Nem arról volt szó, hogy pár év és utolérjük Ausztriát? Ezt Gulyás G. mondta a Kormányinfón pár éve. Ehhez képest már Bulgária is leelőzött minket. Most akkor, mi van?

Figyelt kérdés

jún. 21. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem arról volt szó.


Ezt meg olvasd el:

[link]

jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
a főni utolérte ausztriát csak mi 9,6 millioan nem
jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Miben előzőtt meg? A magyar GDP nagyságrendileg dupla annyi, mint Bulgária GDP-je.

Az aktuális fogyasztásról szóló hírt szándékosan értitek félre, hogy minden második kérdés arról szól?

jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már le is hagytuk őket, csak ők közben másik irányba fordultak.
jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi magyar él már Ausztriában, lassan teljesül. Legalább is magyarság számokban.
jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
3/5 anonim A GDP elég félrevezető. 10 hold szántót letérkövezek, az GDP növelő és adóbevétel egyszer, de lópikulát nem ér, semmi hasznot nem fog termelni. A fogyasztás mértéke meg mutatja, van pénz az embereknél amiből tudnak költeni.
jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6)Nem teljesen.Azert,mert valaki pénzt költ meg nem jelenti azt,hogy pènze is van.Egy költést lehet pl hitelből is finanszírozni.Plusz a háztartások kiadásában a közüzemi díjak is benne vannak.Magyarorszagon pl a háztartások nagy része eleve rezsicsökkentett árat fizet,ami a fogyasztást is csökkenti
jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Én se értem ezt a fogyasztás dolgot.Én keresek nettó 800 ezret a szomszédom nettó 740 ezret,de neki jóval több a havi kiadása mint nekem,mert fenntart 2 autót,nekem meg nincsen autóm egyáltalán.Akkor ebből le lehet vonni a következtetés,hogy én szegényebb vagyok,mint ő,mert ő többet költ?
jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
6, A fogyasztás is félrevezető önmagában. Értelemszerűen csökken a fogyasztás, ha az inflációs sokk után vissza kell építeni a tartalékokat sokaknak.
jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell várni, míg a magyar szintre süllyed Ausztria, - és a probléma megoldva! :D
jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!