Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz új Főpolgármester választ...

Lesz új Főpolgármester választás idén?

Figyelt kérdés
jún. 21. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Geri nyert, így nem.
jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.

Ki az a Geri?

jún. 21. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Apu kétszer is nyert
jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki az apád!


De Karácsonyfa akar még egy választást!

jún. 21. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
A hangfelvételek róla még a választások előtt, tökéletesen időzítve kiszivárogtak, sem az Origo vagy a KESMA bármelyik lapja nem kapta ezt fel, nehogy azt mondja nekem valaki, hogy a Reddit bugyraiból nem jutott ez el senkihez. Tudniuk kellett. Aztán a Czeglédy ügy, ami Vitézy kampányának az alapja volt, hogy bűnözők vannak Karácsony listáján, ez is most robban, eddig senki nem kapta fel az ügyet. Nem jutott eszébe az Origo-nak, hogy Karácsonyt fajsúlyos dolgokkal kezdje el bombázni? Életlen volt az egész kampány a Fityis részéről, nem akarták ők Karácsonyt megbuktatni, nyílván hasznos hülye, mert Magyar Péter mellett ha Gyurcsány nem marad életben, az egy probléma lenne, nyílván Vitézy egy olyan alak, aki erővel ütni a kormányt, ha nem jön a pénz, s az ő jelöltjük, az a program, ami csilliárdokba kerül, s amit nem akarnak Budapestre költeni. Szerintem itt érdek volt Karácsony győzelme, a Fidesz csak egy biztos 2.-ik helyet akart, aztán hogy mi történt, annyit tudni, hogy nem a szabályok betartása az Urnák kapcsán, sem a számlálás kapcsán, sem Lexike áthúzása kapcsán.
jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5!


Az egész fejtegetésed onnantól netséges, hogy Szentkirályi visszalépett. Ha nem lép vissza, akkor lett volna egy 24-27%-os eredményük és Vitézynek egy hasonló. És ezért is is mondhatták volna, hogy a többség a változásra szavazott.

Szentkirályi visszalépése egyértelműen arra irányult, hogy Vitézy leváltsa Karácsonyt. Semmit nem kellett volna tenniük, ha Karácsonyt hivatalban akarják tartani.

Csak arra nem számítottak, hogy két DK-s kerületben láthatatlan tollal húzzák ki és így sokan érvénytelenül teszik a pártlogo mellé az X-et.


Vitézy kapmánya szakmai volt. Arról szólt, hogy neki milyen tervei vannak.

Szentkirály kampánya pedig csak arról szólt, hogy le kell váltani a DK-sok kiszolgálóját.

jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Én nem hiszek abban, hogy volt egy zseniális ördögi terv, szerintem káosz volt és bepánikolt meg bekokainozott emberek döntésképtelensége és össze-visszasága volt a Budapesti döntés mögött, aholis nem volt egyértelmű szándék Karácsony megbuktatására. Ezért a KESMA nem kapta meg a kilövési parancsot Karácsony Gergelyre, mert a főni nem tudta, mit akar.

jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7!


Ajánlom figyelmedbe az Occam borotvája elvet!

jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!