Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hallotta hogy Magyar Péter...

Ki hallotta hogy Magyar Péter a háború párti Roberta Metsolával találkozott aki minden magyar elleni határozatot megszavazott és emellett minden migránst be engedne Európába és lelkes támogatója az LMBTQ- lobbinak is?

Figyelt kérdés

Ebből is látszik hogy Magyar Péter ha hatalomra jutna akkor be engedné migránsokat, genden propagandát folytatna, háborúba sodorná Magyarországot mert ő Soros György embere.


[link]



jún. 21. 00:40
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
55%
Beee, beee, beeeee
jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
70%

Az ostobaság mércéje, hogy valaki mennyit hisz el Orbán pofátlan és kártékony hazugságaiból?!

A kérdező sötét, mint a kéményseprő cipője éjfélkor egy alagútban!

jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
40%
Egy pont a 22-nek!
jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
29%
Én úgy hallottam, hogy Magyar Péter már arról is megegyezett Brüsszelben, hogy milyen zokni legyen azon a pilótán, amelyik atombombát dob Magyarországra.
jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom, hogy megivott ott is 1-2 dobozzal, de csak hogy jobban értsen a témához.
jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ez ismeros " MINDENKIT FELJELENTEK " 🤷‍♂️
jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Magyar* a kormàny lemond,Nem leszek politikus,nem alapítok pártot,nem veszem fel az EP mandátumot,túlàrazott közbeszerzéseket aláíró* Petya ismét leszerepelt!


A totális elhülyülés korszakát éljük. Viktort ugyanolyanra....

jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%

Én csak azt hallottam, hogy Magyar Péter milyen alja módon részegedett le és zaklatott embereket. Csak kijön belőle az igazi énje, szép lassan megismerjük.

Rá aztán fel lehet nézni, nem? Micsoda ember! 😀

jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 BécsiFehér ***** válasza:
72%

Én meg azt hallottam, hogy őt zaklatták azzal, hogy telefonnal videózták, erre rágott be. Nőket zaklatott? A videók szerint csak táncolt velük, azok meg örömmel vették.

"Rá aztán fel lehet nézni, nem? Micsoda ember! "

Igen, teljesen emberszerű. Mit vártok, hogy valami szent legyen? Vagy egy Buddha? És amikor Jézus felborogatta a pénzváltók asztalait, majd korbácsot ragadott és kiverte őket a templomból? Ő is "balhézott".

jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

Magyar Pétert és Jézust egy lapon említeni az meg jobban a legalja, egyenesen sértő.

Ahhoz képest feljelentés van ellene, telefont tört össze pl. Nárcisztikus, hataloméhes, agresszív állat ez, nem emberszerű.

jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!