Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hallotta hogy Magyar Péter...

Ki hallotta hogy Magyar Péter a háború párti Roberta Metsolával találkozott aki minden magyar elleni határozatot megszavazott és emellett minden migránst be engedne Európába és lelkes támogatója az LMBTQ- lobbinak is?

Figyelt kérdés

Ebből is látszik hogy Magyar Péter ha hatalomra jutna akkor be engedné migránsokat, genden propagandát folytatna, háborúba sodorná Magyarországot mert ő Soros György embere.


[link]



jún. 21. 00:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
77%

Bírnám díjazni, hogyha a hülyeséggel nem privátban traktálnál... Vagy nem mered felvállalni a véleményed közönség előtt?


Mégis hogyan válik a magyarok érdekévé az, hogy Orbán egy tömeggyilkossal haverkodik? Illetve az miért nem a magyarok érdeke, hogy Orbán ne gáncsoskodjon a szövetségeseivel szemben?


De még egy érdekes dolog; hogyan lehet nálunk háborús vészhelyzet, amikor az ukránoknál "csak" katonai hadművelet van? Ezt Orbán a saját szájával mondta, és azzal indokolta, hogy az oroszok nem küldtek hadüzenetet.

jún. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen biztosan nem hallottam.
jún. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
26%

11, az amerikai elnökök is tömeggyilkosok. Évente félmillió embert ölnek meg. A kínaiak is. A franciák is. Stb. De nem ignorálhatjuk a realitásokat. Kádár is az volt. Átvitt értelemben a magyar vezetők is.

Ha a szövetségeseink annyira ostobák, hogy nekimennek a szomszédos nagyhatalomnak, tönkreteszik a saját gazdaságukat, vh-ba akarnak sodródni, 100 ezrek halálát okozzák egy értelmetlen háborúval, mindezt hazugságok miatt (Putyin világuralomra tör, nem a NATO terjeszkedése ellen küzd, a donbasz már rég elszakadt), akkor nem a szövetségeseket kell támogatni. Mi pl. majdnem elestünk alapvető nyersanyagoktól, neki kellett mennünk az egész EUnak... mellesleg Zelenszkij a legnagyobb tömeggyilkos. Az EU támogatja.

Én sem értem MP-t, talán taktikázik, ez politika. Ő is tudja miért van háború. Nem akar egyelőre elszigetelődni.

jún. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
50%
13, az a bibi ezzel, hogy az amerikai tömeggyilkosok 1997 óta saját akaratunkból az ország szövetségesének minősülnek. Mi önként döntöttünk arról, saját szuveneritásunkból, hogy őhozzájuk csatlakozzunk ahelyett, akikből bőven van saját tapasztalatunk is, hogy milyen is, amikor anyácska van itt.
jún. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
13%
14, az oroszok is a szövetségeseink, barátaink, önként veszünk tőlük sok lètfontosságú dolgot. A kommunizmushoz ennek semmi köze. Ez egy helyi konfliktus, a NATO zavarja az oroszokat, nem terjeszkedni akarnak. Hibás a háború okainak meghatározása. Sajnos ez már sok hàborúhoz vezetett.
jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
15, ha irnának ki róla népszavazást, mint a NATO vagy az EU csatlakozásunkkor tették, én nyugodt szivvel lemondanék arról, hogy a ruszkit a barátunknak tekintsük. Nem én döntöttem róla és engem nem kérdeztek meg erről. Ellenben az amerikai szövetségességet, amit én támogatok, arról igen, arról megkérdeztek és arra szavaztam.
jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Tégláról téglára, lépésről lépésre...és építünk egy békés Magyarországot, ahol jó élni. Árokásás helyett nyugodt közélet.
jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
86%

Orbán meg Robert Ficoval találkozgat rendszeresen (illetve találkozgatott, amíg le nem lőtték), aki többször kiállt a Beneš-dekrétumok mellett, amivel több százezer magyar alapvető emberi méltóságát, anyanyelvének használati jogát sértette meg, gyakorlatilag kimondva, hogy a magyarság kollektíve bűnös és "reszlovakizálni" kéne a felvidéki magyarokat.

Ez etikailag a magyarságra nézve sokkal súlyosabb, mint eddig bármelyik "maszatolós" határozat, amit az Unió Magyarországgal szemben elfogadott.

jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés egyértelműen provokáció, válaszra nem méltó.
jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
70%

A végtelenül kretén agymosottak háborúpártiznak, annak meg tapsikolnak, hogy a magát nemzetinek hazudó Orbán szlovák, szerb és román sovinisztákkal bratyizik, meg hogy a magát kereszténynek és konzervatívnak hazudó Orbán abortuszpárti, LMBTQ-párti és valóban háborúpárti embert nevez meg szövetségeseként.


Ilyen szellemi színvonal mellett sajnos gőzerővel folyhat az ország lerohasztása.

jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!