Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most a bezzeg bulgáriázás az...

Most a bezzeg bulgáriázás az új sláger?

Figyelt kérdés

Eddig tudtuk, hogy Románia mindenben jobb, 10 év óta átlag heti kétszer megelőznek minket.


De a bezzegromániázás már nem menő? Kiment a divatból?


Most a bezzegbulgáriázás lesz az új divat?



jún. 20. 19:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező,miért nem lehet megérteni, hogy egy fasiszta bűnszervezet miatt az országot tényleg lehagyta Románia és Bulgária
jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#19


Nem értelek még mindig.


Tudom mi a D'Hondt kalkulátor, ez más EUs országokban is jelen van, nem kizárólag Magyarországon. De nagyon örülök neki, hogy feltaláltátok a spanyolviaszt.


#20#21


Ezt komolyan elhiszitek?


Amúgy én tényleg nagyon örülök neki, hogy már nem kell Magyarországon élnem. Sosem lesz polgári demokrácia Magyarországból. Ott törzsi háború folyik, van az orbánista és ellenorbánista törzs és azok között háború folyik. Elvek nem léteznek, csak kizárólag az számít, hogy ki melyik törzsbe tartozik és ha a "mi törzsünk" akkor kötelező mindig mindenben egyetérteni. Ha meg nem, akkor azonnal neki kell ugrani, lényegtelen mit mond.

Ha a hvg megírja, hogy az ég rózsaszín, akkor azzal mindenben egyet kell érteni, mert a hvg az a "mi törzsünk" és mindenkit krumplizabáló mucsai vadembernek bélyegezni aki nem ért egyet velünk.

Amennyiben viszont az m1 írja meg, hogy az ég rózsaszín akkor meg a fidesz törzs tagjai fognak egyetérteni ezzel és ők fogják hazaáruló sorosistázni azokat akik meg nem.


Tehát itt senkit soha nem érdekeltek semmiféle elvek, mert mint írtam az első és legfontosabb az orbánozás, és majd a többit alakítják ki ahhoz mérten.


Amikor itt voltak pár éve önkormányzati választások (most lényegtelen, hogy Dánia vagy Hollandia vagy melyik másik ország) akkor volt X meg Y képviselő és volt programjuk és a választópolgárok a kettő összehasonlítása után döntöttek. Az egész kampány alatt soha nem esett egyszer sem szó arról, hogy ki kormánytag ki nem. Tehát ha nem néztél volna utána akkor meg sem tudnád.


Ilyen viszont Magyarországon sosem volt. Erre a legjobb példa pl a mostani főpolgármester választás. Senkit nem érdekelt, hogy Vitézynek vagy Karácsonynak van-e jobb városfejlesztési programja. Itt az összes kérdés mind arról szólt, hogy akkor most Vitézy vajon Orbán embere-e vagy sem? Illetve Gyurcsány pénzeli-e Karácsonyt vagy sem?

Most őszintén? (Rajtatok kívül) Mégis ki a f**t érdekel ez?? Nem inkább azt kellene nézni, hogy a város szempontjából ki a jobb, kinek jobb a programja? Ez senkit nem érdekelt. Csak az orbángyurcsányozás érdekelt mindenkit. Tehát vajon Vitézy a "mi emberünk" a "mi törzsünk" vagy sem. De lényegtelen akármiféle eszem, az majd ráér azután miután mar eldöntöttük, hogy ellenséges vagy baráti törzstag-e.


De ezt nyilván hiába írom nektek, mert úgysem fogjátok fel. Ezt az utókornak írom (akik pár hónap-év múlva nézik majd a kérdést). Ti úgyis csak annyit fogtak majd fel az egészből, hogy "nem a mi törzsünk, azaz ellenség! Azaz óóbáán!!". Holottén nem emlékszem, hogy akárhol is bármi pozitívat írtam volna akár a fidesz vagy Orbánról, nem rémlene ilyesmi. Viszont itt látszik a kommenteken, hogy már "fasiszta fideszes"-nek vagyok elkönyvelve, mert csak annyit fogtak fel az egészből, hogy "nem a mi törzsünk, tehát csakis az ellenséges törzsből való lehet, tehát csakis óóbánista!"


Szóval végeredményben igaz, hogy Magyarország nagyon le van maradva. De legelső sorban mentalitásban. Ilyen buta primitív törzsi politizálás tényleg csak nagyon kevés másik országban van.

jún. 21. 17:46
 23/31 A kérdező kommentje:

#22


Még annyi, amin szintén jókat szakadtam ezen az oldalon, hogy amikor a hvg, telex stb megírta, hogy a Mi Hazánk ki akarja irtani a kisebbségieket lápósföldhívő akkor egyből azonnal ez egy alap ténynek számítandó és ezen az oldalon is kötelező ezeket visszamondani minimum átlag napi tízszer. Ezeket mégcsak megkérdőjelezni is nácizmusnak számít és azonnal fasisztának bélyegzendő ez a személy!

Tehát meg lett írva, hogy egy alusisakos laposföldhívő párt és pont! Nem vita tárgya, vagy te is ezt mondod vagy egy fasiszta neonáci vagy!


Nincs más alternatíva

jún. 21. 17:55
 24/31 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretném bezzeg Ausztriázni, de őket meg nem érjük utol :D
jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%
Lesz itt még bezzeg Ukrajna is
jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20%

Könyörgöm!!!


KÖNYÖRGÖM!!!!!!



Valaki hivatalos forrást (nem a hazug lipsi médiát) linkeljen már be arról hogy Bulgária megelőzte Magyarországot. !!! !!!


Legalább egy órát kerestem a neten de erről semmi hivatalos oldalt nem találtam csak a baloldali külföldről vezérelt oldalakon hazudtak erről.


Hivatalos oldalról ezt találtam - de ebben nem előzte meg Magyarországot senki. 2024-es adatok nem léteznek azok jövőre lesznek.



[link]

jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
50%

"csak a baloldali külföldről vezérelt oldalakon hazudtak erről."


Igazából a hivatalos statisztikákat is a hazug zsid- globalista külföldi baloldal írja szóval annak se hihetsz, csakazon sajtótermékekben bízhatz meg amelyek részeina KESMAnak.


Na jó, a Pravda még megbízhazó

jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

#26#27


Pont korábban lett elmagyarázva, hogy miért nem érdemes egyáltalán a GDP-t venni az életszínvonal megállapítására.

jún. 26. 19:23
 29/31 anonim ***** válasza:
Neked van igazad kérdező
jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

""hogy miért nem érdemes egyáltalán a GDP-t venni az életszínvonal megállapítására.""


ja. most nem jó a GDP- az életszínvonal megállapításához de ha csak egy ezred pontot esik a GDP Magyarországon már minden libsi média azzal van tele hogy Magyarországon milyen sokat romlott az életszínvonal.

jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!