Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most a bezzeg bulgáriázás az...

Most a bezzeg bulgáriázás az új sláger?

Figyelt kérdés

Eddig tudtuk, hogy Románia mindenben jobb, 10 év óta átlag heti kétszer megelőznek minket.


De a bezzegromániázás már nem menő? Kiment a divatból?


Most a bezzegbulgáriázás lesz az új divat?



jún. 20. 19:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
39%
Még az afrikai országok szintjére is süllyedhetünk, hála a vidéki hülye szavazóinknak. :D
jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Nekem az a durva, hogy ti ezeket tényleg elhiszitek. Két okból is:

- Ezek szerint annyira naívak az emberek Magyarországon, hogy nulla kritikájuk van a sajtó felé és amint megírnak valamit gondolkodás nélkül el is hiszik

- Ilyen szinten nulla ismereteik vannak a magyarországiaknak Magyarországon kívülről (kb mint az amcsik)

jún. 20. 23:43
 13/31 anonim ***** válasza:
65%

12/12


A számok makacs dolgok. Oké-oké. Értem én a fidesznél az a matektudás a menő hogy 44-49% = 2/3.


Képzeld el vannak ezek a tanult libsik, akiknek nem elég hogy nem csak 8 ált.isk. a végzettségük de van egy érettségijük, fősuli, stb. Ez magában még nem jelenti hogy megy nekik a matek, viszont amikor a 44-49%-ra azt mondják az 1/2 sincs meg, a 2/3 ot kiabálók hazugnak nevezik őket. Ilyenkor kiütközik kinek megy jobban a matek.


Nos amikor van egy ország ahol egy főre X GDP-jut és van egy másik ország ahol egy főre X+1 GDP jut akkor ezek a bugyuta libsik tudják: x+1 > x


Na igen a kritika, ugye egy tehén ánuszán kipottyantott emésztett növényi eredetű végtermék ha át van kötve piros-fehér-zöld tricolorral az sokkal minőségibb mint a xar szlovák marhahús, mert hát mégis, az egyik Magyar a másik meg Szlovák......

jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
41%

Elhiszem, mivel osztrákoknál élek és látom hogy a fizetés: 1.2 millió amíg otthon 400k.


Ikea asztal MO-n 230ezer

Ausztriában ugyanaz 240ezer.


Ha te szellemibfogyatékos vagy az a te bajod. Éld ott vidáman a rabszolga életed és tapsikolj orbánnak.


Aztán ne csodálkozz ha 5 év múlva már ugandához hasonlítják a szemétdombodat.

jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Az életszínvonalt a legjobban a HDI index mutatja, vagy az "inequality adjusted HDI" index. Ha pedig az a kérdés, hogy hol kinek mennyi pénze van arra ott van a "wealth per capita" index.

De ezeket ezzel foglalkozó szakemberek tudják jól.


Erről a bezzegbulgáriázós statisztikáról én most hallok először, pedig évek óta ezeket követem (miközben médiafogyasztásom kb 80%-a ballib). A GDP viszont megtévesztő, lásd "Leprechaum economics" ahol ír közgazdászok fejtik ki, hogy miért nem jó a GDP az életszínvonal mérésére, nem véletlenül pont írek ugyanis Írország megelőzi Norvégiát és Svájcot is, holott aki ismeri ezeket az országokat az tisztában van vele, hogy egyiknél sem jobb Írország. Csak szimplán Írországban adókedvezmény van a külföldi cégeknek és startupoknak, így több ezer külföldön működő cég hivatalosan Írországba van bejelentve és ott is fizet adót, aki szintén beleszámítódik az ír GDP-be, noha a cég egyáltalán nincs ténylegesen jelen Írországban. Ezért nem jó a GDP. De nyilván ez sem érdekel titeket.


Ahogyan semmi más sem.


A különbség köztetek és köztem, hogy én a tényekhez igazítom az orbánozást és én a tényekből kiindulva szidom orbánt, míg ti az orbánozáshoz igazítjátok a tényeket és a tényeket saját szájízetek szabjátok át az éppen aktuális orbánozás szerint.

Illetve a másik, hogy én évek óta külföldön élek, és több nyugat-európai országban is éltem/dolgoztam már míg ti elmentetek mosogatni Burgenlandba és azt hiszitek mindent tudtok és szakértők lettetek.


Őszintén, hányan éltek közületek ténylegesen is a Balkánon?

jún. 21. 06:25
 16/31 A kérdező kommentje:

#13


Téged meg nem értelek.


Melyik ország választási rendszeréről írsz most?


Mert az EP eredményekről biztos lemaradtál.

jún. 21. 06:28
 17/31 A kérdező kommentje:

"Ha te szellemibfogyatékos vagy az a te bajod. Éld ott vidáman a rabszolga életed és tapsikolj orbánnak."


- Maradj is ott kérlek. És eszedbe ne jusson nyugatabbra menni. Így is már egy rakás moslék jön át a labancoktól ide.

jún. 21. 06:30
 18/31 anonim ***** válasza:
93%
Én bejártam a Balktánt Bulgáriát leszámitva, mindegyik balkáni országban jártam, többször, Görögországban fél évet éltem. Albánia alattunk van, de a többi ország... nem ők értek fel hozzánk, mert ott alig volt változáás a 90es évekhez képest, hanem mi csúsztunk le. Azt nem sikerül megérteni, hogy egy folyamatos lecsúszásban van az ország.
jún. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%

"Melyik ország választási rendszeréről írsz most?


Mert az EP eredményekről biztos lemaradtál."


Az eu parlamenti választások egységesek, nincs benne győztes kompenzáció mint az országosba amit a fidesz magára szabott.


4 pártnak jutott mandátum mert átlépte az 5%-ot azzal arányosan lett elosztva a 21 mandátum ami lakosság arányosan jár az országnak. 11 képviselő a 21 ből pedig meséld el nekem hol 2/3? 1/2 de ha pontosak akarunk lenni akkor 11/21-ed a 11/21 ed akkor lenne 2/3 ha 14/21-esdet kapott volna minimum a fidesz.


Azért eléggé durván látszik nem tudod miről beszélsz de azt legalább magabiztosan :D

jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"amint megírnak valamit gondolkodás nélkül el is hiszik"


Mondjuk nem csak most írták meg, hanem elég régóta köztudott, hogy még Bulgária is "jön fel" és idővel elhúz mellettünk.

jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!