Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudom, hogy jó helyre...

Nem tudom, hogy jó helyre megy-e, de kezdjük? Hogy lehet kezelni azt, hogy ha kormány hívővel találkozom, általában a legfontosabb mondanivalója, hogy: Gyurcsány, Soros, essünk kétségbe. Ha ellenzék hívővel: Orbán, Mészáros, essünk kétségbe...

Figyelt kérdés

Az essünk kétségbe a bökjük magunkat t*k*n helyett áll.

A baráti körömben mindkét csoport képviselteti magát. Az én álláspontom: "Művelgessük kertjeinket", de a szélsőségesek felé csak annyit szoktam mondani: Nem ezért találkoztunk... Sajnos ez sem elfogadható sokaknak. Van ennél diplomatikusabb kezelése az ügynek?


jún. 20. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Meg kell kérni az illetőt, hogy az egyik témát fejtse ki bővebben, mert nem nagyon érted. Miközben beszél, te állandóan bólogass, vágj értelmes képet, helyeselj, majd amikor befejezte a témát, akkor a téma egyik magától értetődő részletére kérdezz rá, kérd meg, hogy magyarázza el, mert ezt nem érted. Ha azzal is végzett, akkor ugrás vissza az újabb részletre. Nagyjából az ötödik, hatodik részletre kérdezésnél a legelvakultabbak is feladják, elkönyvelnek politikailag teljesen hülyének, és soha többet nem fognak ilyen témával előhozakodni a társaságodban.
jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SZámomra teljesen mindegy, milyen párt a kedvence, az elsö kikötésem, hogy politikáról nem beszélünk.

Ha belekezd, EGYSZER szólok, hogy nem erröl volt szó, utána meg faképnél hagyom.

jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége imád rettegni valamitől, meg élvezi az ilyen kollektív focidrukker feelinget, ez az egész kormány-ellenzék sárdobálás egy közéleti fradi-újpest lényegében. A magyarok imádnak szurkolni és még jobban ellenszurkolni valakinek. Nem nagyon lehet ezzel mit kezdeni, amikor fanatikussal találkozom,mindig rögtön beskatulyáz engem a "másik táborba",így egyszerre lehetek Gyurcsány és Orbán is.
jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azonnal konteózni kezdesz hogy Orbán igazából Usa báb, mert ha nem az lenne, már rég megölte volna a CIA. Ellenzéknél, meg minden ellenzéki politikus fidesz báb
jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A döntésem az lett, hogy aki nem tudja elfogadni, hogy engem legfeljebb érintőlegesen érdekel, azzal nem kell a kapcsolat.
jún. 26. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!