Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rogán Antal valóban kihúzatta...

Rogán Antal valóban kihúzatta magát iratokból? Vannak ellenérvek

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket a Pesti Srácokon: [link]


A legfőbb ellenérvek benne:


A Fővárosi Nyomozó Ügyészség megállapította, hogy a nagyterjedelmű irathalmaz manipulálását lehetetlen lett volna, „még belső segítséggel is” megtenni, már csak azért sem, mert az iratok a nyomozó ügyészeken kívül a törvényszéken, a védelemnél, a vádlottaknál éppúgy megtalálhatók.


Képtelenség az az állítás is, hogy 2021. tavaszán tájékoztatták Völner Pált arról, megfigyelik Schadlt.


Völner az év nyarán merült fel az NVSZ számára, mint aki kapcsolatban áll Schadl Györggyel.



jún. 20. 12:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Egyébként ellenzéki vagyok és úgy gondolom Rogánnak valóban vaj van a füle mögött.


Viszont érdekes dolgokat olvastam a Pesti Srácokon.


Most tegyük félre hogy propaganda így-úgy, az állítsokra reagáljatok.


Ugyanis vannak akik szerint lehetetlenség kihúzatni magad.

jún. 20. 12:58
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Milyen ellenérvek? Az igazságügyi miniszter mondta a saját szájával.


Szerinted ha mindenhol a fidesz emberei ülnek mennyiből tart 2-3-5 helyen kihúzatni valamit?


Ne legyél naív mint a birkák.

jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a patkányok titkos módon, indoklás nélkül pedofilokat engednek szabadon és te nekik hiszel?
jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%

PestiSrácok = FIDESZ hazug portálja.


Még a saját TV-jükről is hazudtak:

[link]


Századvég: Még népszerűbb a Pesti TV, tartja jó pozícióját a PestiSrácok.hu – Köszönjük nézőink-olvasóink bizalmát!


Később frissítették, tehát mégse volt olyan népszerű:

Frissítve: megszűnik a Pesti TV

jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondom nem mondtam, hogy nekik hiszek csak kiváncsi vagyok a meglátásaitokra
jún. 20. 13:20
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem húzhatta ki magát, aki kicsit is ért azokhoz a szakmai rendszerekhez, amivel a nyomozóhatóság/ ügyészség is dolgozik, akkor pontosan tudnia kell, hogy ez lehetetlen.

Ráadásul aki ilyet fizikailag megpróbál, azt azonnal naplózza a számítógépes rendszer és másnap ő lesz vizsgálat alatt, tehát megkockáztatni is öngyilkosság.

jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy kihuzatta
jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

"Ugyanis vannak akik szerint lehetetlenség kihúzatni magad."

Mások szerint meg nem lehetetlenség.


"Ráadásul aki ilyet fizikailag megpróbál, azt azonnal naplózza a számítógépes rendszer, és másnap ő lesz vizsgálat alatt"

Akkor Gyurcsány sem írhatta át a költségvetési adatokat, hiszen őt is naplózta volna a számítógépes rendszer, és másnap már ő lett volna vizsgálat alatt

jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

"Olvastam egy cikket a Pesti Srácokon"

hát te is tudod honnan kell informálódni, fél szavuk sem igaz

jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A titkosszolgálatot elvették Pintér Sándortól, és megkapta, amihez nem ért: egészségügy oktatás.

A titkosszolgálat és a propaganda egy kézbe került, Rogán Antal.

Miért vették el Pintértől? Ennek egyetlen magyarázata van.


A napokban kitálalt egy ex navos főnyomozó, az egész testületet leváltották, a Gattyán ügy volt az ok, 20 milliárdos csalás. Az ex navos, 3 ismert politikusról beszélt kinek volt az érdeke Gattyán nyomozást lezárni.

jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!