Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztos jó ötlet volt Magyar...

Biztos jó ötlet volt Magyar Péternek ekkora támogatást most tét nélkül megszavazni? Nem fog nagyon elszállni magától? Nem lett volna jobb neki,most egy kisebb pofon,h összeszedje magát 26-ra?

Figyelt kérdés

Úgy látom, mióta vége a választásnak,nagyon elszállt magától, már ott tart,h a 444 alá kommentel és DK-pressnek nevezi őket,csak mert nem annyira pozitív cikket írnak róla. Lassan mindenkibe belerúg,aki él és mozog, de így az a félő, hogy csak a szektás fanjai fognak kitartani mellette ami a kormányváltáshoz kevés lesz. Nevetséges,h egy politikusnak a legnagyobb problémája HVG-s újságírókkal,444-el,meg ATV-vel van,h Hont András milyen hülyeségeket beszél az ÖT-ben.

Ez az EU-ba kimegyek nem megyek ki is kicsit nevetséges.

Lehet jobb lett volna,ha kicsit rosszabbul szerepel,mert az jobban ösztönözné,h szedje össze magát 26-ra. Most komolyan kérdezem,mi értelme volt egy tét nélküli választást ennyivel megszavazni neki,h őt meg még 6 ismeretlen senkit kiküldjünk az Európai Néppártba?


jún. 20. 11:05
A kérdező szavazást indított:
Tényleg nagyon elszállt magától,így inkább leépíteni fogja magát 2026-ig
Ennek így kellett lennie,2026-ban még több támogatót fog szerezni ezzel a stílussal
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A 7es cikkely már folyamatban van az ország ellen és most próbálják méginkább kiterjeszteni. Nem lesz lehetősége a Tisza képviselőknek arra, hogy feloldják a blokkolt támogatásokat vagy programokat, főleg, ha megvonnák az ország szavazati jogát.

Ezek a folyamatok már ma is folyamatban vannak.

jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Én rá szavaztam, de megbántam.. Nagyon félek, hogy egy Gyurcsány 2.0-át kapunk.. Retorikailag, stílusilag nagyon hasonló a két ember.. Az őt nem dicsőítő lapokat mimd fenyegeti, vagdalkozik, karizmátlan ember. Egyszerűen kontrollhiányos ember, hibát hibára halmoz.. Gyenge jellem.
jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
2# És ez nem azért van, mert Magyar Péter gonosz lenne. Egyszerűen túl impulzív, kontrollhiányos.. Ez egy személyiségjegy. Gyenge jellem, nem politikus alkat, nem rud kompromisszumokban gondolkodni, fejjel megy a falnak. Nem tehet róla, hogy ilyen, de attól még tény.
jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
3# De ez nem csak Magyar Péter ellen szól.. Eleve nem hiszek az erős vezető képében. Főleg, hogyha az az erős vezető inkompetens. És elhiszi magáról, hogy vezér alkat, pedig nem az.. Gyurcsányt is pl hamarabb meg kellett volna puccsolnia az MSZP-nek. Miért nem tették? Gyurcsány szétverte az MSZP-t. Ilyen az, amikor a politikai inkompetencia nárcisztikus személyiségzavarral és magabiztossággal párosul. Persze ne legyen igazam, de én félek ettől..
jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Kár volt a semmiből megint bedőlni a politikai celebnek, ráadásul az ügyészség elvégezte a nyomozást, semmi nincs a hangfelvételen , ami BIZONYÍTHATÓ módon bármilyen bűncselekmény alapos gyanúját felveti!

Erről ennyit!

jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem látom a jegyeit elszállásnak, sőt, szerénységet látok. Én egy fillért sem adnék a fizumból bármilyen célra, ő meg a felét fogja, 4000 eurót.

A 444 egyre furcsább, lehet csak arról van szó, hogy figyelmetlen. Egerről van szó, a 444 azt írta túl nagy falat volt Magyar Péter "beégett" miközben nem várták meg a 444, hogy több ezren voltak Egerben, s azt a cikket én is olvastam a 444, az fura volt, de én csak arra gondoltam nem várták meg míg kiértek a térre, ott várta a kb. 40 ezer ember.

[link]


És utána, olvastam Magyar Péter fb oldalán, de csak annyit semmi többet nem írt: "a 444 szerint pár százan voltunk Egerben.😂"


Nem tudtam hova tenni akkor a 444, nem hinném hogy direkt hazudott, csak nem várta meg a dolgot, mert előtte egy idegenvezető vezette végig a történelmi város utcáin kb 45-50 perc.


Itt. Eger. Kb 1:15 érnek ki a térre.

https://www.youtube.com/watch?v=K7LGaupJhzw



Itt Magyar Péter szerénységének bizonyítéka. "Nem rólam szól, Ez már nemcsak Magyar Péter. Sok ember munkája kell a sikerhez, és ti"

https://www.youtube.com/watch?v=4ihUS6P7TkA

jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja,kimenni az EU-ba zsíros fizetésért(aminek a fele is szép összeg), majd abból nyilvánosan adakozni,hogy azt mindenki megtudja,ez aztán egyértelműen szerénységre vall. :D
jún. 20. 12:48
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

6# és azon elgondolkodtál már,hogy egy tizenvalahány tagú párt tagdíjából hogyan fizettek ki 300-400 milliót a Z országos celeb showra???

Ki fizette szerinted?

Magyar Péter és Nagy Ervin össze dobta, nem?...🤔🤔

jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#5🤡


A fidesz ügyészsége "elvégezte" a nyomozást... Mosd ki a füled és hallgasd meg újra a felvételt.

jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

"Ja,kimenni az EU-ba zsíros fizetésért(aminek a fele is szép összeg), majd abból nyilvánosan adakozni,hogy azt mindenki megtudja,"


No hát, ha mindenki meg tudja tenni, akkor sorolhatod is, mely politikusok tették meg ezt mondjuk az utóbbi 10 évben.

jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!