Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány Ferenc olyan...

Ha Gyurcsány Ferenc olyan rossz volt, 2006-ban miért választották újra a második ciklusára?

Figyelt kérdés

jún. 20. 02:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
8, én egészen másként emlékszem, akkor vallotta be, amikor már tarthatlan volt.
jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Azért nem semmi, hogy ott tart a kormányoldal, hogy egy egykori kormányügynököt véd.
jún. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Ezt honnan vontad le, miből szedted ki ezt a marhaságot?
jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13, Matematikus vagyok és kiszámoltam.
jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 Nem vagy matematikus és nem lehet ilyet kiszámolni. Ráadásul a kérdést sem tudod értelmezni.

Akkor a te szintedre egyszerűsítem a kérdést: Mely mondatok azok amikből te ezt a baromságot hoztad ki?

jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3/3 vannak olyan dokumentumok elzárva, amik bizonyítják, hogy annó önös érdekéből bele kellett nyúlni a választásokba. Egyébkén ez ma pont így működik, csak oroszokkal. Ezt még 2026-ban is tapasztalni fogják a narancsgyűlölők.
jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy történt, ahogy a 9-es leírja. Akinek maga is aktív részese volt a gazdaságnak, akár vállalkozóként, akár alkalmazottként volt rálátása, az már tudhatta 2006-ban hogy valami nagyon nincs rendben. Egy ici-picit én magam is konyítok a közgazdasághoz, meg a vállalkozásokhoz is, és 2006-ban már bőven látható volt Gyurcsány olyan ostoba gazdaságpolitikát folytat, amivel egyre gyorsabb ütemben rohanunk a szakadék felé. Ők viszont ezt olyan magabiztosan letagadták, "dübörög a gazdaság", hogy pl. egy egyszerű nyugdíjas persze hogy ezt hitte el. Nekik akkor is megvolt a biztos jövedelmük, emelést is elég szépen kaptak még akkoriban. Azt, hogy az unokája, még 3 diplomával sem tud még egy minimálbéres álláshoz sem hozzájutni, vagy hogy a fia vállalkozása csődbe ment, azt az ő hibájuknak tudta be. Hiszen a tévében megmondták az okos emberek, hogy a gazdasággal minden rendben van, ugrik a pannon puma vagy mi.

Persze nem akarok mindent a nyugdíjasok nyakába varrni, bár akkor ők nagyon sokan voltak. Hiszen akkoriban már kb. 50 éves kortól szinte mindenki nyugdíjas vagy rokkantnyugdíjas volt. De voltak akkor is jól kereső mérnökök, villanyszerelők, takarítók, állami alkalmazottak, stb. akiknek még akkor is jól ment. Ők ugyanúgy nem láthatták át dolgokat, és azt fogadták el, amit a tévében hallottak.

És mindezt úgy mondom, hogy nem vagyok fideszes, sőt nagyon nem. A többi kommentem alapján egy "ballibsi", "hazaárulónak" szoktam tűnni egy átlag fideszes szemében.

jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!