Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem riasztó hogy a gyermekeink...

Nem riasztó hogy a gyermekeinket gyilkosok fogják tanítani?

Figyelt kérdés

A kormány rendeletet hozott honvédeket képeznek át tanárrá a tanárhiány csökkentésének érdekébe. Idővel létrejön az a helyzet a csádi gyermekkatonákat agyonlövő honvédek fogják oktatni gyermekeinket.


Senkit nem zavar gyermekgyilkosok lesznek a gyermekeink felügyeletével megbízva?



jún. 19. 10:37
A kérdező szavazást indított:
Figyelni fognak rá aki harctéren gyilkolt nem mehet a gyermekek közelébe.
Nem számít ha gyereket gyilkolt Csádba a honvéd, annyira kevés a tanár.
Semmi baj ezzel, bármikor egy gyilkosra bízom a gyerekeim.
Felháborító maga a kormányrendelet a katona nem tanár, a tanár nem katona!
Más, kifejtem kommentbe.
30 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem születik gyerek, igy nincsenek gyermekeink. Problem solved.
jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
19%
Ne már, fegyelemre tanítják a mai fiatalokat? Kizárt...
jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
20%
Osztály víííííígyzz!
jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%

Csádba nem háborúzni megy az a maroknyi katona. Van 40 ezer katonájuk, és 5000 tapasztalt francia katona. Mi biztonsági őrnek megyünk, hogy védjük a diplomáciai személyzetet, iskolákat, központokat, humanitárius segélyt szállítsanak, és az ottani bandának valamilyen kiképzést adjanak. Ha ott elsül élesben egy fegyver, a magyarok lesznek az elsők, akik elpucolnak onnan. Nem vagyunk rambók meg nagyhatalom. Egy Koszovó sokkal veszélyesebb, mint Csád.


Ez a rendszer amúgy Amerikában létezik és működik, ott is így oldották meg a tanárhiányt. És ott tényleg elmondhatják, hogy a nyaktérdelős rendőrök oktatnak. De ott talán lehet tűzoltó is vagy bárimilyen ilyen szervnél dolgozó a tanár.


Azt viszont nem értem, hogy ez tényleg kell-e. Az EU-ban tanár nagyhatalom vagyunk, a tanárok országa vagyunk. Ha tőlünk jobb és nagyobb országokban fele annyi tanárral megy az oktatás, akkor nekünk ez mire jó? Szerintem a NER kozmetikázni akarja a statisztikákat.

jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4%
4# Jó de az usában szabad, itt neeem!
jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
14%
5, vagyis az USA lehet tanár nagyhatalom, mi nem? akkor az USA-ba kell vinnem a gyerekeimet oktatásra.
jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Ott államonként eltérő a szabályzás. Van olyan, ahol felsőoktatásban lévő tanulók oktatnak. Van ahol kevesebb óra van, vagy 4 napos tanítás, vagy rendvédelmis oktatók.

Washingtonban bizonyára nem rendőrök fognak oktatni, de például egy texasi középsuliban simán eltudom képzelni.

jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, én baloldali vagyok, és mélységesen megvetem ezt a kormányt, hogy így tönkretette az egészségügyet és az oktatásügyet, de amit ez alatt a kérdésnél műveltél, az nálam is kicsapta a biztosítékot.


Egy katona még egyáltalán nem biztos, hogy gyilkos, egyáltalán nem biztos, hogy ölt-e egyáltalán embert, másfelől ha ölt is, azért gyilkosnak nevezni, úgy aszociálni, mintha a legsúlyosabb bűncselekményt követné el, az azért elég durva ferdítése a tényeknek.


Bőven feltehetted volna úgy is a kérdést, hogy nem zavar-e, jónak tartjuk-e, hogy katonák oktathatják a gyermekeinket.


Erre a kérdésre a válaszom egyértelműen az, hogy de ez is zavar. Szakképzett tanárokra van szüksége a gyerekeknek, akik színvonalas oktatásban részesültek, és nem egy kéthetes gyorstalpalón, vagy azon sem sajátították el, hogy hogy milyen "egy tanár".


A lesújtó az, hogy rohadtul hagyta a Fidesz szétzülleszteni, elsatnyulni az oktatást, és ebben szerintem nem csak sodródás van, hanem szándékosság is.


- alacsony fizetés

- túlterhelés

- oktatási szabadság lecsökkentése

- megalázó vizsgálgatások

- bürokratikus terhek

- tanári megbecsülés elvétele még kormánykommunikációban is

- tanárok követeléseinek semmibe vétele

- tanárok alapvető jogainak megsértése

- utánképzés hiánya

- pozitív, kiszámítható HITELES életpályamodell hiánya

- valódi ösztönzők hiánya

- problémás gyerekeknél nincs elég plusz pénz

- az egyházak bezzeg az elit gyerekekkel, ahol nyilván semmi probléma nincs, az államtól több pénzt kapnak, csak kérdés, hogy mire föl?!


Szóval engem baromi sok dolog felháborít, és kb. századrangú kérdés, hogy egy takarítónő ugrik be fizikaórára vagy egy veterán katona.

jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
29%

Csádban több száz magyar állattenyésztő kezdi meg munkáját a rengeteg tejelő teve között. A napi 4 liter tejet kell felhozni 10-15 literre..


nos ehhez sok ivóvíz kell, és élelem. Az a néhány katona az állattenyésztőket őrzi majd...(vagy nem)


mellesleg Csad elnöke Gödöllőn szerzett agrárdiplomát.

jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
Ezért sem lesz gyerekem. Egy ilyen országba, ahol Csádba vinné Gáspár a gyerekeinket és nem fogok gyereket vállalni.
jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!