Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz megtehetné azt, hogy...

A Fidesz megtehetné azt, hogy 2026-ban elveszti a választásokat, hogy megmutassa, az ellenzék nem képes irányítani az országot, aztán 2030-ban még erősebben visszajönnek, és onnantól egy kb. 60%-os párt lesznek?

Figyelt kérdés
jún. 19. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert a kiéhezteti a NER-t. Lölö nem igen tudna boldogulni a piacgazdaságban.
jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem! Orbán így gondolkodik: Minden győzelem jó győzelem és semmilyen pozíciót nem szabad feladni!


Persze hogy utána morgolódjon a fidder nép és a végén még leváltsák Orbánt, mint 2006-ban ezt kellett elvágnia a második veresége után.

jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem szavaznak annyian az ellenzékre, hogy elveszítse a fidesz a választásokat. Az EP választáson is ők kapták a legtöbb szavazatot.
jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Persze, lemondana aztán a vidéki, tanulatlan suttyó paraszt szavazóival szétveretné a várost.
jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Teheti vagy sem, nekem már nagyon tele van lábközi szatyrom azzal, hogy hatalomváltáskor a hatalmat átvevők legyalulnak mindent az agyagos földig és adófizetői pénzen kezdik elölről a sötét középkor újraépítését, a sleppjük újra betonozását. Lényegében az egész életem értelmetlenül telt el azzal, hogy normális emberek hatalomra kerülését dekkoltam, ám ehelyett csak azt kaptam, hogy mindig előkerült az ügyeletes barom, aki megerősített abban, hogy a "van még lejjebb" történetnek nincsen alja!

És erre ment el - értelmetlenül - az egész életem!

Az a szerencsém, hogy nem tákoltam össze még gyereket is ebbe az állatkertbe!

jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tehetné meg, mert nem kockáztathatják meg, hogy kiderüljön az a rengeteg törvénytelenség és aljasság, amit az ország vezetése során elkövettek!
jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!