Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hálásak lehetünk apunak, hogy...

Hálásak lehetünk apunak, hogy megmentette nekünk fiataloknak Budapestet a FIDESZtől?

Figyelt kérdés

jún. 18. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Remélhetőleg egy új választáson megszabadulunk ettől a béna Aputól.
jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én rászavaztam, s utolsó 2 nap meggyőztem még sok embert, hogy ne a FIDESZ jelöltjére szavazzanak, aki sosem slayelt annyit, mint Apu.
jún. 18. 14:43
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Én hálás vagyok, mert fogadtunk a cégnél, és nem kell sört vegyek. :)
jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Az mindenképpen öröm, hogy Budapest ellenzéki maradt!


Vitézy egyébként akár jó jelölt is lehetett volna, ha az állampárti rezsim áljelöltje nem lép vissza a javára (miután elbarmolt debilkampányra rengeteg közpénzt a zsebünkből), illetve ha nem Schmidt Mária kisfia indította volna az álellenzéki pártocskája jelöltjeként, egy orbán viktorral közös adriai nyaralás után...


Így sajnos a fideszes hátszele miatt semmiképp sem szavaztam volna rá - de ha függetlenként, vagy egy ellenzéki párt jelöltjeként indult volna el, akár nyerhetett volna is!

jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodjál már le. Már fárasztó vagy.
jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Nagyjából annyira lehetünk hálásak neki, mint 1945-ben a "felszabadító" szovjet hadseregnek.
jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az lett volna a legnagyobb tragédia, ha Budapest is elveszik. Szerencsére itt sok ember gondolkodik.
jún. 18. 14:58
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Hát a fele, te féleszű, ha a te logikádat nézem.... gyakorlatilag ugyanannyi szavazatot kapott a két első helyezett.🤔🤔🤫

De amúgy, te igen, hálás lehetsz, újabb 5 év mélyrepülés Budapestnek.

Amúgy mi volt olyan jó az elmúlt 5 évben?.....

jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak egy troll
jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8) gondolj bele, ha nem lett volna visszalépés, akkor ki mennyi szavazatot kapott volna
jún. 18. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!