Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden igaz magyar örül, hogy...

Minden igaz magyar örül, hogy nem lett a Fideszé a főpolgármesteri szék és boldogan issza a fideszesek könnyeit, amiért ismét elbuktak Budapesten?

Figyelt kérdés
jún. 14. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
A fideszesek szerint csak az a választás jogszerű amit megnyernek. Vicces lesz majdha egyszer buknak és a 60 és a halál közötti tálibaikkal majd megpróbálják megrohamozni a parlamentet, mint Trump 😂🤣
jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem örülök hogy az apu szekta polgárháborús hangulatot keltett az utóbbi pár napban. Okádni tudnék hogy még Karácsony Gergely ezt a fajta Fideszes stílust nyomja és az emberek vakon követik. Nem veszik észre a kettős mércét amiben gondolkodnak. Hányadék volt ez a választás.
jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem csak fideszes szavazott Vitézyre. Én pl. nem szimpatizálok a fidesszel, soha nem is szavaztam eddig főpolgármester választáson és Vitézyre szavaztam, mert tetszett a kampánya.


Akkor mindenki DK-s aki Karácsony Gergelyre szavazott?

jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13

Ha nem szimpatizálsz a fidesszel, de a jelöltjükre szavaztál, akkor van baj nálad...

jún. 14. 22:11
 15/18 nnnn5555 ***** válasza:
0%
A fidesznek ez a legjobb helyzet, szivathatják Karit és összefogást hazudhatnak, ha a Tisza megszavaz akár csak egyetlen egy dolgot.
jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
14. Látod ez a legnagyobb baj, hogy pártok mentén megy a szavazás és nem azért, mert valaki alkalmas. Karácsonyról az elmúlt 5 évben már bebizonyosodott, hogy alkalmatlan, mégis megszavazták. Viszont látszik, hogy az ő oldalán sincs mindenki megelégedve vele, mert ahhoz sokkal nagyobb arányban kellett volna nyernie.
jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
" Karácsonyról az elmúlt 5 évben már bebizonyosodott, hogy alkalmatlan, mégis megszavazták" Ez egyáltalán nem igaz, ha szerinted igen, akkor sajna a FIdesz propaganda áldozatává váltál, és semmivel nem vagy jobb vagy racionálisabb a többi választónál.
jún. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%

Örülök, bár nem vagyok pesti.


Jó tudni, hogy valahol szívnak a fityiszes burzsujok.

jún. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!