Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz ezzel az új...

Egyetértesz ezzel az új politikai nézettel?

Figyelt kérdés
MP-t(Magyar Péter) elnöknek, egy rendkívüli azonnali szavazás következtében, elsőszámú ellenzéknek Toroczkait, a többi párt nagy részét bebörtönözni, kezdve orbán-gyurcsánnyal. Ezenkívűl alakuljanak teljesen új pártok, akik megpróbálnak jobbak lenni mint MP és Toroczkai. Szerintem ez reális, aki egyetért szavazzon, aki nem írjon módosításokat és kitaláljuk a közös nevezőt.

jún. 13. 20:17
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek teljesen
Majdnem egyetértek
Egyetértek alapvetően de írok módosításokat
Nem értek egyet és leírom én hogyan látom
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

"MP-t(Magyar Péter) elnöknek, egy rendkívüli azonnali szavazás következtében"

Te melyik világban élsz? Ha holnap lenne ez a szavazás, Viktor nyerne...

jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2008 környékén még az is felmerült hasonló oldalakon, mint ez, hogy a Magyar Gárda tartóztassa le Gyurcsányt és alalkuljon a tisztjeiből katonai kormány. 😁
jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Lehetséges akkor várjuk ki a 2 évet. Köszönöm a javaslatot.
jún. 13. 20:26
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Nem tudom mit takar a katonai kormány, de hangzásra nem szimpatikus, maradjunk az eredeti tervnél, és legyen akkor 2 év múlva a szavazás.
jún. 13. 20:28
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szòval legyen egy fidesz 2.0 kormàny nàci ellenzèkkel. Kösz nem. Èrtem hogy hitlerista vagy, de semmilyen jog alapod nincs minden ellenzèki politikust lecsukatni.
jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

A lényeg 41:40- től jön a videóban, hogyan lehet "jobbnak lenni" a szavaidat idézve. .

[link]

jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Rendben akkor Toroczkait nem engedjük nagyobb szerepekhez, max. annyihoz mint most a "megoldás" párt, és legfeljebb javasolhat valamit, de csak adott témákban, és a bűnüldözésben nem vehet részt a rasszizmusa miatt.

MP pedig ideiglenesen lesz próbaidőn (Orbán helyett), félévente újraszavazunk, és az új pártok lesznek az alternatívák, akik a legszigorúbb ellenőrzéseken mennek keresztül, jó előre független vizsgálók és nyomozók által, és nap mint nap a parlamentben is. Akkor ne üljenek, ne legyen elszámoltatás, de legyen azonnali vagyonelkopzás, és az országot nem hagyhatják el. Mit gondolsz?


#6 Írd le röviden a javaslatodat, ilyen műsoroktól már herótja van az embereknek.

jún. 13. 21:18
 8/13 A kérdező kommentje:
vagyonelkobzás* bocsánat
jún. 13. 21:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem akartam mindenkit lecsukatni, írtam is a legnagyobb részüket, egy alapos kivizsgálás után, főleg az orbán-gyurcsány párosra gondoltam, de jó megbocsátani is tudni kell, illetve nyílván a nép döntse el szavazás alapján, a demokrácia jegyében.
jún. 13. 21:25
 10/13 A kérdező kommentje:
#6 Mégis megnézem, mert jól hangzik a phsz javaslata, a közös gondolkodás eszméje. Igen ez jó.
jún. 13. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!